Kup teraz
0
Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś do mnie aby mnie uszczęśliwić :)

Kup teraz

POZBĄDŹ SIĘ BÓLU GŁOWY – TO ŁATWIEJSZE, NIŻ MYŚLISZ!

Pogorszenie jakości snu, stres, nieodpowiednia dieta - wszystko to może powodować ból głowy. Aby go wyeliminować, większość z nas ucieka się do dużej ilości środków przeciwbólowych. Istnieje jednak metoda, która w naturalny sposób eliminuje ból: jest to masaż.

Masaż z Pranamat ECO przyczynia się do:

  • Złagodzenia bólów głowy
  • Wyeliminowania napięcia i stresu
  • Poprawy krążenie krwi
  • Uwolnienia endorfin, posiadających naturalne działanie przeciwbólowe
  • Polepszenia jakości snu

UWOLNIJ SIĘ OD BÓLU GŁOWY DZIĘKI PRANAMAT ECO

Masaż nie tylko chwilowo eliminuje ból, jest również skuteczną metodą zwalczania prawdziwej przyczyny jego powstania.

  • Masaż stymuluje uwalnianie endorfin – naturalnych środków przeciwbólowych, skutecznie likwidujących zarówno ból ostry, nagły, jak i przewlekły.
  • Masaż rozgrzewa obszary problemowe, eliminując skurcze mięśni i napięcie, czyli najczęstsze przyczyny bólu głowy.
  • Poprawia krążenie krwi i dotlenia komórki.
  • Regularne stosowanie masażu eliminuje stres. Badania kliniczne dowiodły, że stosowanie masażu z matą Pranamat ECO przez 30 dni pomaga zwalczyć stres, poprawia nastrój i ogólne samopoczucie.

BÓLE GŁOWY

Bóle głowy mają ogromny wpływ na nasze życie i stanowią duży problem, który masaż może rozwiązać łatwo i skutecznie.

CZYM JEST BÓL GŁOWY?

Napięcie mięśni szyi, powodujące zwężenie naczyń krwionośnych, jest jedną z najczęstszych przyczyn bólów głowy. Komórki nerwowe w mózgu nie otrzymują wystarczającej ilości tlenu, co powoduje napady bólu, które mogą trwać od kilku godzin do kilku dni.

W JAKI SPOSÓB LECZY SIĘ BÓL GŁOWY?

Środki przeciwbólowe mogą wyeliminować nieprzyjemne odczucia, ale nie zwalczają prawdziwej przyczyny ich występowania. Bóle mogą powracać wraz z końcem działania leku. Aby tak się nie stało, konieczne jest wyeliminowanie napięcia mięśniowego i regeneracja tkanek mózgu. Masaż to optymalna metoda, która pozwala na uzyskanie takiego efektu. Wykonanie samemu sobie masażu lub skorzystanie z usług profesjonalisty jest nie zawsze możliwe i potrzebuje czasu. Dzięki Pranamat ECO masaż wykonasz o dowolnym czasie i w dowolnym miejscu.