LETNIA WYPRZEDAŻ JUŻ TU JEST
Najlepsze ceny w tym sezonie. Następna podobna oferta – tylko na prezenty świąteczne. Skorzystaj z tej okazji już teraz.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Czy Pranamat ECO pomaga przy fibromialgii?

Zaktualizowano: Jul 26, 2018
Czy Pranamat ECO pomaga przy fibromialgii?

Skuteczne leczenie fibromialgii powinno być połączeniem zdrowej diety, suplementów, ćwiczeń fizycznych i przyjmowania hormonów tarczycy lub stymulacji i regulacji funkcji produkcyjnych tego hormonu. Ta ostatnia opcja jest niewątpliwie najlepsza, ponieważ wykazano, że przyjmowanie hormonów nie ma takiej samej skuteczności.

Stosowanie masażu Pranamat ECO może szybko i naturalnie złagodzić objawy związane z fibromialgią. Najszybszym efektem jest drastyczna redukcja bólu poprzez głębokie rozluźnienie mięśni i emisję silnej dawki endorfin. Ból ulega znacznemu zmniejszeniu w pierwszych dwóch tygodniach stosowania, po czym zmniejsza się stopniowo. Inne, stałe efekty to poprawa snu i nastroju oraz wzrost witalności.

Z drugiej strony, badania nad Pranamat ECO pokazały, że masaż jest silnym regulatorem hormonalnym i przyspieszaczem metabolizmu. Te dwa czynniki są konieczne, aby skutecznie leczyć fibromialgię. Regularne sesje z Pranamat ECO mogą zatem leczyć przyczynę choroby. Wzrost ilości endorfin jest źródłem stymulacji i regulacji produkcji hormonów tarczycy.

Przyspieszenie metabolizmu jest weryfikowane w każdej sesji poprzez wzrost częstości skurczów serca, pobudzenie krążenia krwi i zwiększenie witalności. Oprócz badań klinicznych nad produktem Pranamat ECO, w kwietniu 2014 r., w badaniu przeprowadzonym na sześciu kobietach z fibromialgią, potwierdzono stosowanie Pranamat ECO jako narzędzia do szybkiego i naturalnego łagodzenia objawów związanych z tą chorobą. Pranamat ECO jest całkowicie skutecznym narzędziem terapeutycznym dla osób z fibromialgią. Wyniki są spektakularne, pokazując zmniejszenie bólu u 100% pacjentów.