Kup teraz
0
Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś do mnie aby mnie uszczęśliwić :)

Kup teraz

Przeciwwskazania

Obowiązujący od 30 sierpnia 2018 roku

Indywidualne wyniki mogą się różnić. Wymienione produkty i informacje, zamieszczone na tej stronie, nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom i nie zastępują porad medycznych. Porady dotyczące leczenia lub opieki nad indywidualnym pacjentem należy uzyskać w drodze konsultacji z lekarzem z dostępem do badań pacjenta i / lub znajomości historii choroby pacjenta.

Informacje i porady publikowane na tej stronie lub z nią powiązane nie mają na celu zastąpienia porad lekarskich lub pracowników służby zdrowia, ani nie stanowią relacji lekarz-pacjent. Leczenie i / lub wyniki każdej osoby mogą się różnić. Używanie produktu (lub jego brak) powinno uwzględniać indywidualną sytuację medyczną pacjenta, jego orzeczenie lekarskie świadczone przez jego usługodawcę medycznego i powinno być ustalone dopiero po omówieniu konkretnej sytuacji pacjenta; cele, ryzyko i korzyści oraz inne istotne informacje medyczne. Referencje lub oświadczenia złożone przez dowolną osobę (osoby) w tej witrynie lub poza nią nie mogą być traktowane jako substytut tej dyskusji, ani oceny, ani gwarancji co do wyników. Informacje pisemne i zdjęcia znajdujące się na tej stronie internetowej lub połączone z tą stroną internetową nie mają na celu przekazania żadnej gwarancji, wyraźnej lub dorozumianej, co do wyników, obietnic lub korzyści wynikających z używania produktu. Decyzja o korzystaniu z urządzenia, powinna być podjęta przez pacjenta pod kątem ryzyka i korzyści wynikających z takiego użycia, i tylko po konsultacji z lekarzem.

Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza potwierdzenie i akceptację tych ograniczeń i zrzeczeń. Powielanie jakichkolwiek tekstów, obrazów lub strategii obecnych na stronie w celach komercyjnych lub osobistych jest zabronione; wszelkie powielanie tego rodzaju musi odbywać się za wyraźną pisemną zgodą „Pranamat Sales & Marketing”.

Korzystanie z Pranamat ECO nie zastępuje działania leków; może być tylko stosowane jako dodatkowy produkt służący odzyskaniu zdrowia.

OSTRZEŻENIE

Przed zastosowaniem masażu z Pranamat ECO należy skonsultować się z lekarzem, jeśli cierpisz z powodu następujących chorób lub stanów:

  • choroby nowotworowe;
  • zaburzenia krzepliwości krwi (hemofilia), w tym stosowanie leków przeciwzakrzepowych;
  • epilepsja;
  • znaczne uszkodzenia skóry, takie jak ciężkie formy egzemy, łuszczycy lub oparzenia w obszarach stosowania;
  • ciąża;
  • gorączka lub choroba;
  • choroba serca lub inna choroba wieńcowa;
  • ostre formy jakiejkolwiek choroby;
  • każdy stan, który powoduje zaburzenie przetwarzania sensorycznego;
  • zakrzepowe zapalenie żył;

Korzystanie z Pranamat ECO nie zastępuje leczenia.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stosowania tego produktu, przed skorzystaniem z niego należy skonsultować się z lekarzem.