KOLEKCJA KONOPNA PRANAMAT ECO ❤️
Zupełnie nowe limitowane zestawy konopne.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

Informacje o produkcie

Rozmiar maty Pranamat ECO jest wystarczający duży, aby zapewnić masaż całej powierzchni plecówi i wynosi: 73 x 45 cm

Rozmiar poduszki Pranamat ECO, która świetnie sprawdzi się do masażu głowy i szyi, to: 34 x 45 cm

Wymiary maty Pranamat ECO mini, której możesz używać do masażu łydek lub ud, wynoszą: 34 x 45 cm

Torba XL, w której pomieścisz cały zestaw Pranamat ECO, ma następujące wymiary: 44 x 74 x 1 cm

Tak, produkt Pranamat ECO zawiera instrukcję obsługi w języku polskim, hiszpańskim, angielskim, niemieckim, litewskim, estońskim, włoskim, rosyjskim i łotewskim.

W ciągu ponad 12-letniej działalności zgromadziliśmy tysiące opinii klientów PRANAMAT ECO z całego świata. Na polskim rynku działamy od 2018 roku i mamy już ponad 700 pozytywnych recenzji!

Opinie naszych klientów możesz przeczytać TUTAJ. Użyj opcji filtrowania, żeby wyszukiwać recenzji tematycznie.

Opinie są również dostępne na naszym fanpage'u na Facebooku - Pranamat Polska.

Produkty Pranamat ECO zostały przetestowane zgodnie ze standardem STANDART 100 by OEKO-TEX i posiadają certyfikat. Numer certyfikatu to VN025 155799.

Wszystkie produkty Pranamat ECO wykonujemy ręcznie w naszej fabryce w Rydze, na Łotwie (UE). Nasi wysoko wykwalifikowani szwacze pracują według rygorystycznych standardów dbając o każdy ścieg. Nie zlecamy produkcji zewnętrznym firmom - nasza produkcja jest etyczna i musimy mieć pewność, że zapewniamy najwyższą możliwą jakość oraz chcemy być obecni na każdym etapie produkcji Twojego Pranamat ECO.

Pierwsze efekty są już zauważalne po kilku minutach pierwszego masażu. Zalecamy korzystać z Pranamat ECO codziennie, od 10 do 15 minut.

PRANAMAT ECO w 2014 roku był przedmiotem badań klinicznych, współfinansowanych ze środków UE. W badaniach udowodniono, że aż 98% badanych zaobserwowało całkowitą redukcję lub złagodzenie dolegliwości bólowych. Wyniki badań możesz zobaczyć TUTAJ.

Gwarancja i zwroty

W przypadku otrzymania wadliwego produktu i/lub wykrycia nieprawidłowości w okresie gwarancyjnym, należy wysłać e-maila na adres: [email protected], opisując wadę, podając numer zamówienia i dołączając kilka obrazujących je zdjęć. W przypadku dalszych działań nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Szczegółowe instrukcje znajdują się w pudełku, w którym przyszedł Twój PRANAMAT ECO. Możesz również zapoznać się z zalecanymi pozycjami w zakładce „Jak używać".

Nasze produkty objęte są 5-letnią gwarancją, ponieważ jesteśmy pewni ich wyjątkowej jakości.

Okres testowy (który u nas wynosi 30 dni) rozpoczyna się następnego dnia po otrzymaniu przesyłki. W tym czasie przez 30 dni możesz korzystać z produktu, zgodnie z jego przeznaczeniem (w celu zaobserwowania maksimum korzyści zdrowotnych sugerujemy masaż na gołą skórę). Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, albo z jakiejkolwiek przyczyny zdecydujesz się go zwrócić, otrzymasz od nas zwrot pieniędzy.

Zwrócony produkt powinien być w stanie dobrym (niezniszczonym), wysłany w oryginalnym opakowaniu, z fakturą potwierdzającą zakup, najpóźniej w ostatnim (trzydziestym) dniu okresu testowego. Zwrot pieniędzy nastąpi w trakcie 10-dni roboczych od otrzymania przez nas paczki. Zwrotem objęta jest cena produktu i kwota wysyłki produktu z naszego magazynu do Klienta. Koszt wysyłki zwrotnej nie podlega zwrotowi.

W celu rozpoczęcia procesu związanego ze zwrotem produktów, wypełnij formularz zwrotny TUTAJ.

Anulacja i modyfikacja opłaconego zamówienia jest możliwa wyłącznie, kiedy zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane lub przekazane do realizacji przez polski magazyn.

W celu anulacji lub modyfikacji zamówienia, skontaktuj się z nami mailowo na adres: [email protected] natychmiast po dokonaniu zakupu. Nasza sprzedaż odbywa się online, więc nie możemy zagwarantować anulowania lub modyfikacji zamówienia po jego zrealizowaniu. Jeśli zamówienie posiada już numer trankingowy, nie ma możliwości anulacji lub dokonania zmian.

W przypadku pilnej anulacji zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny: +48 223970444 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16).

Koszty wysyłki reklamowanego przez Klienta produktu są pokrywane przez nas (w większości przypadków to my aranżujemy odbiór produktu od klienta), w sytuacji, kiedy to Klient zdecyduje się wysłać do nas reklamowany produkt, koszty wysyłki są zwracane w przypadku przedstawienia pokwitowania wydatków i pisemny wniosek klienta o zwrot poniesionych kosztów, przesłany na adres [email protected].

Koszty związane z odesłaniem wysyłki z powodu odstąpienia od umowy nie są przez nas zwracane. W przypadku chęci dokonania zwrotu, prosimy o skorzystanie z formularza zwrotu dostępnego TUTAJ.

Użytkowanie i konserwacja

Wiele dzieci uwielbia używać Pranamat ECO. Jeśli Twoje dziecko używa Pranamat ECO, powinno być zawsze pod nadzorem osoby dorosłej, ponieważ zakończenia elementów masujących są ostre. Skóra dziecka jest szczególnie wrażliwa, dlatego sugerujemy umieszczenie między matą a ciałem lnianego materiału lub bawełnianej koszulki i ograniczenie sesji do 10-15 minut. Otrzymujemy informację zwrotną od rodziców, którzy wyjaśniają, że pozwalają dziecku delikatnie dotykać kwiatów lotosu opuszkami palców, aby rozwijać ich zdolności motoryczne. Niektórzy rodzice zachęcają również swoje dzieci do delikatnego dociskania stóp do maty z pozycji siedzącej.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, sugerujemy, aby stosować Pranamat ECO codziennie i zawsze, gdy poczujesz określoną potrzebę. Spraw, aby Pranamat ECO stał się częścią Twojej codziennej rutyny. Na przykład stań na macie podczas mycia zębów lub połóż się na swoim zestawie każdego wieczora przed pójściem spać, kiedy czytasz ulubioną książkę lub słuchasz podcastu. Zalecamy, aby czas jednorazowej sesji masażu trwał 10-60 minut.

Podczas gdy 15-40 minut na sesję jest standardem, nie ma przeciwwskazań, aby leżeć dłużej. Często zdarza się, że ludzie zasypiają podczas masażu, jest to całkowicie bezpieczne. Należy jednak pamiętać, że zarówno mata jak i poduszka składają się z ostrych elementów masujących, które mogą zadrapać skórę podczas gwałtownych ruchów (niekontrolowanych przez nas w trakcie snu). Jeśli zauważysz, że masz tendencję do zasypiania na Pranamat ECO, sugerujemy korzystać z masażu w cienkiej bawełnianej odzieży lub nastawić budzik.

Pranamat ECO przeznaczony jest do masażu pleców, szyi, ramion, ud, stóp i dłoni. Może jednak również służyć do masażu innych części ciała. Nie zaleca się stosowania maty lub poduszki do masowania twarzy czy klatki piersiowej.

Niestety, w czasie ciąży każdy masaż jest przeciwwskazany, z wyjątkiem specjalnych masaży dla kobiet w ciąży. Sugerujemy, aby poczekać, aż dziecko przyjdzie na świat, a następnie już korzystać z maty bez ograniczeń - będzie doskonałym asystentem zarówno do przywracania formy, jak i do niwelowania bólu pleców, a także do szybkiego zdobywania sił. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą przeciwwskazań.

Jest to kwestia indywidualna. Niektóre osoby odczuwają przyjemne mrowienie i gorąco podczas korzystania z Pranamat ECO po raz pierwszy, jednak większość użytkowników potrzebuje jednak od 3 do 7 dni, aby się przyzwyczaić. Zalecamy, aby rozpocząć masaż od krótkich sesji, aby zachować komfort użytkowania maty (1 lub 2 minuty za pierwszym razem będzie optymalnym czasem użytkowania). Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę i odczuwasz pewien dyskomfort związany z kontaktem z elementami akupresury, na początku stosuj Pranamat ECO nosząc cienką bawełnianą odzież (z uwagi na ostre kwiaty lotosu sugerujemy nie zakładać nowych i delikatnych ubrań).

Możesz zapoznać się z zaleceniami i działaniem produktów Pranamat ECO tutaj.

Czyszczenie Pranamat ECO jest bardzo proste!

1. Usuń wkład włókna kokosowego lub wypełnienie z łuski gryki, ponieważ te materiały w ogóle nie powinny mieć kontaktu z wodą.

2. Wypierz ręcznie, zewnętrzny pokrowiec, w zimnej wodzie - najlepiej przy użyciu naturalnego detergentu. Pozostaw do wyschnięcia. Pranamat ECO nie może być prany w pralce ani suszony w suszarce.

3. Elementy do masażu ("kwiaty lotosu") możesz wyczyścić przy użyciu miękkiej szczoteczki i delikatnego detergentu.

4. Białą, bawełnianą poszewkę możesz wyprać ręcznie w chłodnej wodzie.

5. Pranamat ECO powinien być przechowywany płasko w bezpyłowym, wolnym od wilgoci i bezpiecznym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Jeśli masz bardzo wrażliwą skórę i odczuwasz pewien dyskomfort związany z kontaktem z elementami masującymi, używaj Pranamat ECO nosząc cienkie bawełniane ubranie (z uwagi na ostre kwiaty lotosu sugerujemy nie zakładać nowych i delikatnych ubrań).

Pranamat ECO jest przeznaczony do indywidualnego użytku (podobnie jak np. grzebień lub szczoteczka do zębów), dlatego nie zalecamy dzielenia się nim z innymi osobami ze względu na higienę osobistą. Jeśli pożyczasz komuś swoją matę akupresurową, po użyciu maty użyj specjalnych środków dezynfekujących.

Odradzamy korzystanie z Pranamat ECO podczas prowadzenia samochodu. Kierowca wykonuje dużo nagłych ruchów, a nasze elementy masujące, kwiaty lotosu, są naprawdę ostre. Pasażerowie również nie powinni korzystać z produktów Pranamat ECO w czasie jazdy - w przypadku nagłego wypadku mogą stanowić one dodatkowe zagrożenie.

Płatność i dostawa

Wszystkie dane wprowadzone do platformy płatniczej centrum przetwarzania są w pełni chronione. Otrzymujemy tylko informację o ukończonej płatności.

Otrzymasz wiadomość o autoryzacji płatności na adres e-mail, podany na platformie płatności. Po zakończeniu płatności nastąpi przekierowanie do naszej witryny. Wysłanie informacji o Twojej płatności może zająć kilka minut.

W przypadku płatności akceptowane są karty Visa, MasterCard, American Express, Discover, płatność szybkimi przelewami Dotpay i płatność przez PayPal. Aby częściowo lub całkowicie anulować zapłacone zamówienie, skontaktuj się z nami mailowo: [email protected]

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy są dostępne w zakładce "dostawa". Zamówienia z wysyłką do Polski są realizowane za pośrednictwem kuriera DPD lub DHL, natomiast wysyłka następuje z naszego magazynu na Łotwie.

Zwrot pieniędzy następuje po dziesięciu dniach roboczych od otrzymania paczki zwróconej do sklepu. Zwrotem objęta jest cena produktu i kwota wysyłki produktu z naszego magazynu do Klienta. Koszt wysyłki zwrotnej nie podlega zwrotowi. W przypadku zwrotu wadliwego produktu, klient otrzymuje zwrot pełnej kwoty, zgodnie z ceną zamówienia. Koszty zwrotu wadliwego produktu opłaconego przez klienta są zwracane, jeśli istnieje dowód potwierdzający jego opłatę i pisemny wniosek o zwrot kosztów wysłany na adres e-mail [email protected].