Sklep
0
Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś do mnie aby mnie uszczęśliwić :)

Kup teraz

Pranamat ECO - Twój najlepszy wybór

Coco Mat

Pranamat ECO jest jedynym produktem tego typu, którego zalety udowodniono w badaniach klinicznych. Jesteśmy tak pewni jego jakości i skuteczności, że oferujemy 30-dniowy okres próbny i 5-letnią gwarancję. Dbamy o najdrobniejszy szczegół, dlatego produkcja naszych produktów jest bardzo staranna i czasochłonna. System kontroli jakości, na każdym etapie produkcji, sprawia, że ​​wszystkie produkty stają się dziełem sztuki.

Wierzymy, że wszystko, co dotyka Twojej skóry, musi być najlepszej jakości! Z tego powodu wszystkie nasze produkty są wytwarzane ręcznie, a do ich produkcji używamy w 100% hipoalergicznych materiałów najwyższej jakości, pochodzących z Europy. Na przykład: etykiety pochodzą z Portugalii, hipoalergiczne barwniki z Niemiec, a włókno kokosowe jest produkowane w Polsce. Nawet nici posiadają certyfikaty ekologiczne. Zamiast przyklejać elementy do masażu toksycznymi klejami, stosujemy nowoczesną technologię adhezji ciepła.

Biodesign Pranamat ECO łączy cechy funkcjonalne i estetyczne, a jego działanie czerpie z starożytnej sztuki leczenia - akupresury. Jeśli szukasz wyjątkowego produktu najwyższej jakości i cenisz sobie rzecz, który będzie Ci służyła przez lata - Pranamat ECO jest stworzony dla Ciebie.

HIPS plastic

Plastik H.I.P.S.

100% hipoalergiczny plastik HIPS, zatwierdzony przez Unię Europejską. Stosowany m.in. do produkcji sprzętu medycznego i zabawek dla dzieci.

NATURAL linen

Len

100% lnu, barwionego naturalnym, hipoalergicznym barwnikiem.

REAL cotton

Bawełna

100% naturalnej bawełny.

NATURAL coconut fiber

Włókno kokosowe

100% włókna kokosowego, najbardziej naturalnego i zdrowego składnika.

Kup teraz

Recenzje klientów

Dbanie o siebie to nie tylko dieta i ćwiczenia. Równie ważne jest wykorzystanie czasu na rozluźnienie. Pranamat pomaga zregenerować siły, rozluźnić napięte mięśnie i oczyścić umysł.
* * *
06 May, 2018
Poziom relaksu nie do opisania... człowiek odpływa myślami w inny świat. Używałam wcześniej innej maty i efekty sa nie do porównania. Warto zainwestować w Pranamat, jest pięknie wykonana i potrafi zdziałać cuda!
* * *
26 May, 2018

Pokochaj Pranamat ECO

A czy Ty jesteś już częścią rodziny Pranamat?