LETNIA WYPRZEDAŻ JUŻ TU JEST
Najlepsze ceny w tym sezonie. Następna podobna oferta – tylko na prezenty świąteczne. Skorzystaj z tej okazji już teraz.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal
Pranamat yourself!

Dlaczego Pranamat ECO jest najchętniej wybieranym zestawem do masażu na świecie?

Ekologiczne materiały

Materiały, z których korzystamy są naturalne i pochodzą z etycznych źródeł. Zostały wykonane specjalnie na nasze zamówienie oraz przeszły szczegółową kontrolę jakości.

Naturalna bawełna

Bawełna zapewnia dodatkową, oddychającą barierę ochronną dla Pranamat ECO.

Material cotton

Włókno kokosowe

Włókno kokosowe stanowi stabilne wypełnienie naszych mat. Jest naturalnie odporne na kurz i wilgoć, nie pochłania zapachów.

Material coconut

100% Len

Lniany materiał jest dostępny w różnorodnych wersjach kolorystycznych; kolory są otrzymywane za pomocą naturalnych barwników.

Material linen
Material HIPS

HIPS

100% hipoalergiczny plastik HIPS,
bezpieczny w bezpośrednim kontakcie ze skórą i zatwierdzony przez Unię Europejską.

Zaprojektowany dla tych, którzy wymagają najlepszej jakości.

Elegancja zestawu do masażu Pranamat ECO jest widoczna już na pierwszy rzut oka. Zadbaliśmy o nią nawet w najmniejszych detalach.
OEKO-Tex
Wszystkie materiały, z których korzystamy, są pozyskiwane w etyczny i zrównoważony sposób, zostały stworzone na wymiar oraz przeszły szczegółowe testy jakości. Certyfikat Standard 100 przyznawany przez niezależną organizację OEKO-TEX® gwarantuje, że Pranamat ECO nie zawiera żadnych szkodliwych substancji oraz jest bezpieczny dla skóry.

Nie tylko nasza etykieta jest zielona

Wybierając Pranamat ECO dbasz nie tylko o swoje ciało, ale także o środowisko. Przy produkcji Pranamat ECO korzystamy wyłącznie z odnawialnych źródeł energii.

Pozyskując materiały do produkcji Pranamat ECO kierujemy się zasadą zero waste - na przykład włókno kokosowe stanowiące wypełnienie naszych mat to produkt uboczny pochodzący z przemysłu spożywczego. Nasze charakterystyczne kwiaty lotosu są wykonane z plastiku w pełni nadającego się do recyklingu. Kartonowe pudełka, w które pakujemy produkty oraz dołączane do nich instrukcje obsługi są wykonane z biodegradowalnego papieru z recyklingu.

Green energy
PRZY PRODUKCJI UŻYWAMY ZIELONEJ ENERGII
Recyclable
100% NADAJĄCY SIĘ DO RECYKLINGU
Pranamat pillow
Made in EU Production team

Zrównoważona i odpowiedzialna produkcja w Unii Europejskiej

Kiedy decydujesz się na Pranamat ECO, masz pewność, że wspierasz etyczną produkcję oraz kreatywne, egalitarne i różnorodne środowisko pracy.
Pozostałe zalety tego wyboru
Five year warranty 5 lat gwarancji
30-day trial 30-dniowy okres próbny

100% Bezpieczne materiały

Elementy masujące Pranamat ECO - kwiaty lotosu - zostały stworzone z plastiku HIPS, materiału wykorzystywanego m.in. w produkcji zabawek dla dzieci. Nasz plastik HIPS - podobnie jak wszystkie inne materiały - posiada certyfikat OEKO-TEX, który świadczy, że jest bezpieczny w bezpośrednim kontakcie ze skórą.
Non toxic Non toxic
HIPS jest całkowicie gładki i nieporowaty. Dodatkowo, opracowaliśmy specjalną technologię mocowania kwiatów lotosu do lnianego pokrowca za pomocą wysokiej temperatury. Nie będziesz narażony na toksyczne kleje, aceton czy inne substancje chemiczne. Wypełnienie maty wykonane jest z naturalnego włókna kokosowego, a zewnętrzna poszewka z czystego lnu, którego kolor otrzymaliśmy za pomocą naturalnego, hipoalergicznego barwnika, wykonanego na nasze specjalne zamówienie.