LETNIA WYPRZEDAŻ JUŻ TU JEST
Najlepsze ceny w tym sezonie. Następna podobna oferta – tylko na prezenty świąteczne. Skorzystaj z tej okazji już teraz.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Spełniamy naszą misję

Misją Pranamat ECO jest wprowadzenie masażu akupresurowego i zdrowego stylu życia do każdego domu.

Jako pionierzy współczesnego ruchu masażu akupresurowego, cieszymy się, że nasi klienci czerpią liczne korzyści z naszej wiedzy, zgromadzonej przez ponad dekadę.

Założony w
2009
Nasz zespół
110
Pranamat ECO jest używany w
ponad 130
krajach świata
Sprzedanych produktów
ponad 2M
Pranamat POlska
2018
Zadowoleni klienci

POCZĄTKI PRANAMAT ECO

Pranamat ECO jest rodzinną firmą powstałą na Łotwie, w 2009 roku. Dzięki pasji, która jest integralną częścią marki, udało nam się stworzyć produkt wykorzystujący starożytną mądrość w znacznie unowocześnionej formie, produkt z klinicznie udowodnionymi korzyściami, który jest dostępny dla wszystkich.

Pranamat ECO został stworzony w celu poprawy jakości życia naszych klientów. Wierzymy, że dzięki naszej sile mamy większą zdolność okazywania życzliwości, więcej energii, aby osiągnąć nasze cele, jesteśmy bardziej kreatywni oraz mamy więcej pewności siebie i zapału.

Pranamat ECO działa na zasadzie akupresury, która dotarła do Europy ze starożytnych Chin, i która była uznaną metodą uzdrawiania przez Rzymian i starożytnych Greków. Tradycyjne sposoby leczenia są znane od ponad 7000 lat i wykorzystywane po dziś dzień.

Zestaw do akupresury Pranamat ECO powstał w ścisłej współpracy z naukowcami. Wszystkie korzyści prezentowane na stronie internetowej, na blogu lub w social media mają swoje poparcie w badaniach klinicznych.

Pranamat ECO
Jesteśmy dumni mogąc zaoferować wysokiej jakości produkt, który już poprawił życie ponad miliona ludzi na całym świecie. Dążymy do tego, żeby być lepszym, dlatego nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem wyrobów Pranamat ECO i oferowanych usług i sprawieniem, aby droga do zdrowszego stylu życia była przyjemniejsza
Pranamat ECO

SERCE I DUSZA PRANAMAT ECO

ECO Z NAZWY

ECO z natury. Nie tylko nasza etykieta jest zielona. Każda decyzja, którą podejmujemy, jest oparta na tym, co najlepsze dla planety. Korzystamy z odnawialnych materiałów, nieustannie dążymy do minimalizowania odpadów, a pudełko, w którym wysyłamy Twój produkt, jest wykonane z materiałów biodegradowalnych i pochodzących z recyklingu. Pranamat ECO to mądry wybór i inwestycja, która szanuje nasze zasoby naturalne.

TO DZIAŁA

Twoje dobre samopoczucie jest naszym priorytetem. Skuteczność Pranamat ECO jest potwierdzona w badaniach klinicznych przeprowadzonych w 2014 roku i współfinansowanych przez Unię Europejską. Dajemy Ci 30 dni na wypróbowanie produktu z gwarancją zwrotu pieniędzy.

ETYCZNOŚĆ

Jesteśmy nie tylko dystrybutorem Pranamat ECO, ale przede wszystkim jego producentem - wszystkie produkty są ręcznie tworzone w naszej fabryce na terenie UE. Nigdy nie będziemy zlecać produkcji zagranicznym podwykonawcom z państw trzecich. Każdy element podlega naszemu 4-stopniowemu procesowi kontroli, więc jesteśmy pewni jakości każdego ściegu. Stworzony z miłością i po to, by posłużyć Ci przez długie lata. Twój zestaw do masażu Pranamat ECO (jak i każdy inny produkt, który możesz u nas kupić) objęty jest 5-letnią gwarancją.

UNIKATOWOŚĆ

Od ponad 14 lat jesteśmy nagradzani za skuteczność naszego zestawu do masażu. Unikalny wygląd Pranamat ECO oraz elementów masujących jest opatentowany. Jeśli więc chcesz uzyskać klinicznie potwierdzone wyniki, poszukaj naszych charakterystycznych kolców lotosu i intensywnie zielonej etykiety.

Pranamat ECO zdobył nagrodę “WELLNESS INNOVATION” w 2019 roku. Rok później, dzięki zaufaniu naszych klientów, otrzymaliśmy Laur Klienta, co utwierdziło nas w przekonaniu, że nasze produkty są doceniane w Polsce. Masaż Pranamat ECO jest uwielbiany przez ludzi na pięciu kontynentach i jesteśmy przekonani, że gdyby pingwiny z Antarktydy miały możliwość go wypróbować, też pokochałyby masaż na naszym zestawie.

WELLNESS

Tworzymy reklamy, żeby przedstawić Ci nasze produkty. Ale także po to, by zainspirować wybory, które są dobre dla Twojego ciała, innych ludzi i naszej planety. Organizujemy konkursy, w których promujemy zdrowy styl życia oraz dzielimy się ćwiczeniami opracowanymi przez trenerów i fizjoterapeutów. Zapraszamy ekspertów do dzielenia się szczerymi opiniami i angażujemy się w szereg innych działań związanych z promowaniem zdrowia i aktywności fizycznej. Pranamat ECO naprawdę zmienia życie naszych klientów. Przeczytaj recenzje, które zamieszczono na Facebooku, aby zrozumieć, w jaki sposób wprowadzanie masażu na zestawie do akupresury do codziennej rutyny wpływa na zdrowie i samopoczucie.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wybierając Pranamat ECO pomagasz tym, o których istnieniu nie masz pojęcia. Regularnie przekazujemy dotacje na cele charytatywne dla dzieci, wspieramy finansowo ekoprojekty i przekazujemy fundusze na ochronę przyrody.

NASZA HISTORIA

 • 2009
  Wszystko zaczęło się od pomysłu stworzenia najlepszej na świecie maty do masażu akupresurowego. Mata powinna odpowiadać potrzebom współczesnego życia, czyli być wygodna w użytkowaniu, przyjazna dla środowiska, mieć piękny design i być najwyższej jakości.
 • 2011
  Pranamat ECO zyskał rozpoznawalność w Europie Północnej.
 • 2013
  Otwarcie pierwszego sklepu online.
 • 2014
  Pranamat ECO przeszedł badania kliniczne współfinansowane przez Unię Europejską.
 • 2015
  Stworzyliśmy Poduszkę Pranamat ECO.
 • 2017
  Otwarcie centrów dystrybucyjnych w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Hiszpanii w celu przyspieszenia procesu dostawy i ograniczenia śladu węglowego.
 • 2018
  Rozpoczęcie działalności na polskim rynku.
 • 2019
  Zestaw do masażu Pranamat ECO uzyskał certyfikat OEKO-TEX i otrzymał nagrody: Live Organic Award, Wellness Innovation oraz Eco Best Award.
 • 2020
  Uznanie ze strony Polskich klientów i nagroda Laur Klienta.
 • 2021
  Osiągnęliśmy nasz cel rok wcześniej i uczyniliśmy kolejny krok w kierunku zero-waste: przy produkcji korzystamy wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Jako dobrze prosperująca firma zdecydowaliśmy się na otwarcie dwóch nowych rynków: czeskiego i holenderskiego.
 • 2022
  Ociepliliśmy dach naszej fabryki i zainstalowaliśmy na nim panele słoneczne. Zostaliśmy finalistą Health & Wellbeing Awards w kategorii „Zbawiciel snu”. Otworzyliśmy dwa nowe, dobrze prosperujące rynki: słoweński i portugalski.
 • 2023
  Cała produkcja opiera się na własnej energii słonecznej. Zainstalowaliśmy przyjazny dla środowiska system ogrzewania pelletem. Pomyślnie wprowadziliśmy markę na rynek chorwacki.
 • 2024
  Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę International Sustainability Award 2024 od znanego na całym świecie Luxury Lifestyle Awards.