LETNIA WYPRZEDAŻ JUŻ TU JEST
Najlepsze ceny w tym sezonie. Następna podobna oferta – tylko na prezenty świąteczne. Skorzystaj z tej okazji już teraz.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

MATA DO AKUPRESURY A PRZECIWWSKAZANIA

Indywidualne wyniki mogą się różnić. Wymienione produkty i informacje, zamieszczone na tej stronie, nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania chorobom i nie zastępują porad medycznych. Porady dotyczące leczenia lub opieki nad indywidualnym pacjentem należy uzyskać w drodze konsultacji z lekarzem z dostępem do badań pacjenta i / lub znajomości historii choroby pacjenta.

Informacje i porady publikowane na tej stronie lub z nią powiązane nie mają na celu zastąpienia porad lekarskich lub pracowników służby zdrowia, ani nie stanowią relacji lekarz-pacjent. Leczenie i / lub wyniki każdej osoby mogą się różnić. Używanie produktu (lub jego brak) powinno uwzględniać indywidualną sytuację medyczną pacjenta, jego orzeczenie lekarskie świadczone przez jego usługodawcę medycznego i powinno być ustalone dopiero po omówieniu konkretnej sytuacji pacjenta; cele, ryzyko i korzyści oraz inne istotne informacje medyczne. Referencje lub oświadczenia złożone przez dowolną osobę (osoby) w tej witrynie lub poza nią nie mogą być traktowane jako substytut tej dyskusji, ani oceny, ani gwarancji co do wyników. Informacje pisemne i zdjęcia znajdujące się na tej stronie internetowej lub połączone z tą stroną internetową nie mają na celu przekazania żadnej gwarancji, wyraźnej lub dorozumianej, co do wyników, obietnic lub korzyści wynikających z używania produktu. Decyzja o korzystaniu z urządzenia, powinna być podjęta przez pacjenta pod kątem ryzyka i korzyści wynikających z takiego użycia, i tylko po konsultacji z lekarzem.

Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza potwierdzenie i akceptację tych ograniczeń i zrzeczeń. Powielanie jakichkolwiek tekstów, obrazów lub strategii obecnych na stronie w celach komercyjnych lub osobistych jest zabronione; wszelkie powielanie tego rodzaju musi odbywać się za wyraźną pisemną zgodą „Pranamat Sales & Marketing”.

Korzystanie z Pranamat ECO nie zastępuje działania leków; może być tylko stosowane jako dodatkowy produkt służący odzyskaniu zdrowia.

OSTRZEŻENIE

Przed zastosowaniem masażu z Pranamat ECO należy skonsultować się z lekarzem, jeśli cierpisz z powodu następujących chorób lub stanów:

  • Choroby nowotworowe. Nawet jeśli nie jesteś już pacjentem onkologicznym, radzimy konsultację z lekarzem.
  • Zaburzenia krzepliwości krwi (hemofilia) lub stosowanie leków przeciwzakrzepowych;
  • Epilepsja.
  • Znaczne uszkodzenia skóry, takie jak ciężkie formy egzemy, łuszczycy lub oparzenia w obszarach stosowania. W przypadku łuszczycy odradza się jego stosowanie na obszarach dotkniętych chorobą i można go stosować w obszarach nienaruszonych. Mimo to zalecamy uprzednią konsultację z lekarzem.
  • Ciąża. Nie zaleca się masażu akupresury w czasie ciąży, a także innych masaży, z wyjątkiem specjalnych, wykonywanych przez profesjonalistę w oparciu o aktualne badania kobiety. Z uwagi na to, że każda ciąża jest inna, sugerujemy skonsultować zapytanie z lekarzem prowadzącym.
  • Gorączka lub choroba.
  • Choroba serca lub inna choroba wieńcowa.
  • Ostre formy jakiejkolwiek choroby.
  • Każdy stan, który powoduje zaburzenie przetwarzania sensorycznego.
  • Zakrzepowe zapalenie żył.

Korzystanie z Pranamat ECO nie zastępuje leczenia.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stosowania tego produktu, przed skorzystaniem z niego należy skonsultować się z lekarzem.