LETNIA WYPRZEDAŻ JUŻ TU JEST
Najlepsze ceny w tym sezonie. Następna podobna oferta – tylko na prezenty świąteczne. Skorzystaj z tej okazji już teraz.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

NATURALNA METODA ZWALCZANIA BÓLU ODCINKA LĘDŹWIOWEGO

Dzięki masażowi szybko i skutecznie pozbędziesz się bólu w dolnej części pleców. Jest to całkowicie naturalna, bezpieczna i zdrowa metoda, która nie ma skutków ubocznych. Podczas regularnych sesji masażu znika ból w krzyżu, zmęczenie i napięcie, co umożliwia powrót do aktywnego stylu życia. Ból jest tylko symptomem. Zastosowanie środków przeciwbólowych zwykle łagodzi ból, ale nie eliminuje pierwotnej przyczyny. Masaż wpływa na cały organizm i eliminuje ból już od źródła jego pochodzenia.

Korzyści z regularnego masażu odcinka lędźwiowego:

 • Bezpieczeństwo i duża wydajność: brak skutków ubocznych czy reakcji alergicznych;
 • Natychmiastowy efekt: odczuwany już od pierwszego dnia, po 15-30 minutach masażu;
 • Komfort: można go wykonać dowolnym czasie i dowolnym miejscu;
 • Endorfiny nie tylko blokują ból, ale zapewniają lepsze samopoczucie;
 • Regularny masaż znacznie przyspiesza regenerację;
 • Pozwala zachować zdrowie pleców.
15-30
min

BADANIA KLINICZNE*

* Mata do masażu Pranamat ECO była przedmiotem badań klinicznych w 2014 roku (zapoznaj się ze szczegółowymi wynikami badań tutaj). Jej skuteczność badał Instytut Medycyny Klinicznej i Eksperymentalnej Uniwersytetu Łotewskiego pod kierunkiem dr Dzintry Vavere. Badania zostały sfinansowane przez Unię Europejską i składały się z dwóch części:

Pierwsza część obejmowała liczne pomiary w laboratorium. Zespół lekarzy doszedł do wniosku, że stosowanie masażu Pranamat ECO:

 • Znacznie zwiększa intensywność przepływu krwi w całym ciele;
 • Przyspiesza metabolizm;
 • Zmniejsza stany zapalne mięśni i stawów;
 • Zwiększa uwalnianie endorfin.

W drugiej części badań przeanalizowano profile uczestników. Badanie stanu pacjentów przed i po zastosowaniu 30-dniowych masaży z Pranamat ECO wykazało, że:

 • Poprawia on dotlenienie tkanek;
 • Normalizuje napięcie mięśni;
 • Poprawia metabolizm;
 • Normalizuje zdrowie fizyczne i emocjonalne.
97%
U 97% badanych zaobserwowano całkowite rozluźnienie mięśni, poprawę w postawie i mocniejszy kręgosłup.
93%
U 93% badanych zaobserwowano całkowite wyeliminowanie lub znaczne zmniejszenie bólu pleców.
92%
92% badanych odpowiedziało, że po badaniach klinicznych nadal będą stosować Pranamat ECO.

JAK WALCZYĆ Z BÓLEM PLECÓW W ODCINKU LĘDŹWIOWYM?

Już wieki temu stosowano akupunkturę i akupresurę w oparciu o starożytne zasady leczenia różnych dolegliwości. Z tych tradycji czerpie mata do masażu Pranamat ECO, łagodząc ostry ból w dolnej części pleców.

Kwiaty lotosu intensywnie działają na włókna mięśniowe, eliminując napięcie i skurcze mięśni. Napięcie w okolicy lędźwiowej utrudnia krążenie krwi i limfy w obszarach narażonych na kontuzje, co może powodować ból i sztywność. Masaż zmniejsza nacisk na kręgi, poprawia krążenie krwi i pomaga nawilżyć krążki międzykręgowe. Dzięki poprawie krążenia krwi i limfy, tkanki kręgosłupa i mięśni są lepiej odżywione przez tlen i składniki odżywcze.

ĆWICZENIA NA BÓL PLECÓW

Masaż stymuluje układ nerwowy, co powoduje wydzielanie się endorfin, które w sposób naturalny eliminują ból. W związku z tym, masaż uważany jest za skuteczny środek przeciwbólowy, a jednocześnie ma pozytywny wpływ na cały organizm. Z pomocą maty do masażu Pranamat ECO możesz odbyć sesję masażu, kiedy tylko masz na to ochotę, w zaciszu własnego mieszkania.

CZYM JEST PRANAMAT ECO?

Zestaw do masażu leczniczego Pranamat ECO działa zgodnie z zasadami refleksologii i akupresury. Łączy w unikalny biodesign zasady tradycyjnego masażu z mądrością starożytnej medycyny. Masaż przynosi różne korzyści dla twojego zdrowia, bez względu na wiek, kondycję fizyczną czy styl życia. Wystarczy położyć się na Pranamat ECO, aby czerpać z jego właściwości, które zostały udowodnione w badaniach klinicznych przeprowadzonych w Unii Europejskiej. Jeśli bardzo szybko się męczysz, towarzyszą ci bóle pleców lub karku, chcesz zadbać o sylwetkę lub cierpisz z powodu stresu i bezsenności – potrzebujesz masażu rewitalizującego z Pranamat ECO. Każdy produkt Pranamat ECO jest szyty ręcznie i wykonany w 100% z ekologicznych materiałów najlepszej jakości: bawełny, włókna kokosowego, lnu.

Pranamat set

JAK DZIAŁA PRANAMAT ECO?

Pranamat ECO składa się z wielu kwiatów lotosu, o spiczastym kształcie, które poprzez wywierany nacisk na skórę aktywują punkty biologicznie aktywne, stymulują centralny układ nerwowy i poprawiają krążenie krwi i krążenie limfatyczne, przez co do organizmu dostarczany jest tlen i składniki odżywcze. Wzrost przepływu krwi pomaga zainicjować procesy rewitalizujące w organizmie. Głęboka relaksacja mięśni usuwa napięcie i skurcze, powodujące ból pleców i ból w odcinku szyjnym. Podobnie jak w przypadku masażu klasycznego, Pranamat ECO wspomaga uwalnianie endorfin, znanych również jako „hormony szczęścia”, które mają naturalne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, zmniejszają poziom stresu i lęku oraz wpływają na poczucie zadowolenia, wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo. Sesja masażu z Pranamat ECO sprawi, że doświadczysz szczęścia i odpoczynku.


KUP TERAZ