Sklep
0
Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś do mnie aby mnie uszczęśliwić :)

Kup teraz

Polityka dostawy i zwrotów

Poniższe warunki mają zastosowanie do wszystkich zamówień na zakup towarów ze Sklepu Internetowego Pranamat.pl. Wydrukuj kopię tej strony, aby móc skorzystać z niej w przyszłości.

Dostępność

Dostawa towarów z tej witryny jest uzależniona od dostępności i nie zawsze jest możliwe, abyśmy poinformowali Cię w momencie składania zamówienia, czy towary, które planujesz nabyć, są nadal dostępne. W takim przypadku może zostać wysłany produkt alternatywny lub zwrócimy Ci pieniądze.

Nasza umowa

Jeśli złożysz zamówienie online, aby kupić produkt z pranamat.pl, wyślemy Ci e-mail potwierdzający dokonanie zamówienia i zawierający jego szczegóły. Twoje zamówienie stanowi dla nas ofertę zakupu produktu, który został przez nas zaakceptowany, gdy dostarczymy Ci produkt. Żadne produkty w tym samym zamówieniu, których nie dostarczyliśmy, nie stanowią części tej umowy.

Dostawa

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy i warunkach będą dostępne podczas realizacji zamówienia i zostaną dołączone do potwierdzenia otrzymania zamówienia wysłanego do Ciebie e-mailem. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia dodatkowych opłat za dostawę w przypadku, gdy koszt zamówienia znacznie przekracza standardowe ceny. W tym przypadku po otrzymaniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię o dodatkowych opłatach, po czym będziesz mieć możliwość zaakceptowania dodatkowej opłaty i przystąpienia do zamówienia, zmniejszenia wielkości zamówienia lub anulowania zamówienia. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania płatności. Mogą być dostępne specjalne opcje dostawy. Należy pamiętać, że dostawa odbywa się przez przewoźnika będącego stroną trzecią, dlatego nie możemy ponosić odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane przez system pocztowy. Jeśli zamówione towary nie dotrą na miejsce, skontaktuj się z nami.

Opis produktów

Regularnie aktualizujemy informacje na stronie internetowej i staramy się, aby wszystkie warunki, ceny i opisy były aktualne i odpowiadały produktom oferowanym w naszym sklepie internetowym. Aby otrzymać szczegółowe informacje o cechach produktów, ich istnieniu i ich kosztach, prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym naszej firmy.

Anulowanie i zwroty

Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu, która rozpoczyna się od daty otrzymania zamówienia. Wszystkie towary powinny zostać zwrócone w stanie umożliwiającym ich użytkowanie (nieuszkodzone) w tym okresie. Nie ma to wpływu na prawa ustawowe. Po otrzymaniu zwróconego nam towaru zwrócimy Ci pieniądze. Zwrot zostanie przesłany w ciągu 10 dni roboczych. Koszt wysyłki zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Pamiętaj, że koszt wysyłki zwrotnej na Łotwę może być wyższy niż koszt początkowej wysyłki Twojego zamówienia.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza zwrotu, dostępnego TUTAJ, by otrzymać dalsze instrukcje.