Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Rozpoznawalność na świecie

Zaktualizowano: Jul 28, 2020
Rozpoznawalność na świecie

W trakcie 11-letniej działalności, Pranamat ECO otrzymał krajowe i międzynarodowe nagrody i wyróżnienia, za swoją pracę i działalność w dziedzinie zdrowia, ekologii i środowiska.

Najbardziej prestiżowe nagrody Pranamat ECO:
  • Laur Klienta, w kategorii Odkrycie Roku 2020. Nagroda przyznawana markom, które na Polskim rynku są obecne od niedawna, jednak które w tym krótkim czasie podbiły serca Polaków.
  • Najlepsze innowacyjne narzędzie w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, przyznane przez La Razón Technology and Innovation Awards, które jest wyrazem uznania dla pracy firm, które każdego dnia pracują nad ułatwianiem nam życia dzięki innowacyjnym produktom.
  • WeGreen Awards które nagradzają najlepsze ekologiczne, naturalne produkty promujące zdrowy styl życia.
  • ECO Best Award, nagroda dla produktów przyjaznych dla środowiska.
  • Live Organic Awards, która została przyznana Pranamat ECO dwa lata z rzędu, i która jest przyznawana produktom ekologicznym w dziedzinie zdrowego stylu życia.

Wszystkie te nagrody są dla nas motywacją do dalszej pracy i ciągłego udoskonalania naszych produktów i usług. Dzięki takim nagrodom i wyróżnieniom pracujemy z większym entuzjazmem i wysiłkiem, aby dalej dbać o zdrowie setek tysięcy ludzi na całym świecie.