KOLEKCJA KONOPNA PRANAMAT ECO ❤️
Zupełnie nowe limitowane zestawy konopne.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Skuteczność tkwi w szczegółach

Zaktualizowano: Jul 28, 2020
Skuteczność tkwi w szczegółach

Kwiaty lotosu to nasz znak rozpoznawczy, symbolizujący długie życie, zdrowie, honor, urodę i szczęście. Każdy kwiat lotosu jest wynikiem rocznej pracy nad ostatecznym projektem: najostrzejszym, odpowiednio zagęszczonym i najbezpieczniejszym kwiatem lotosu, inspirowanym samą naturą. Była to pełna wyzwań podróż zakończona sukcesem, który potwierdzają wyniki badań klinicznych, współfinansowanych przez Unię Europejską, jak i zadowolenie naszych klientów.

Do produkcji kwiatów lotosu Pranamat ECO używamy hipoalergicznego - i doskonałej jakości - tworzywa HIPS (High Impact Polystyrene), wytrzymałego i o wysokiej odporności termicznej. Ten rodzaj plastiku jest wykorzystywane głównie do produkcji zabawek, materiałów chirurgicznych i opakowań do żywności. Podobnie jak pozostałe materiały, z których tworzymy Pranamat ECO, kwiaty lotosu posiadają certyfikat OEKO-TEX, świadczący o ich nietoksyczności i bezpieczeństwie w bezpośrednim kontakcie ze skórą

Każdy kwiat lotosu składa się z 25 ostrych płatków. Mata Pranamat ECO ma 221 kwiatów, poduszka 95, Pranamat Mini, podobnie jak poduszka, 95, co daje łącznie 411 kwiatów. Jeśli pomnożymy tę ilość przez liczbę płatków, to otrzymamy 10 275 "igiełek", które wbijają się w naszą skórę, podczas masażu z Pranamat ECO, stymulując punkty biologicznie aktywne, zwiększając krążenie krwi i limfy, i inicjując procesy naprawcze organizmu.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie szukali najbardziej ekologicznych i bezpiecznych dla Ciebie rozwiązań, dlatego też zamiast używać kleju, nasze kwiaty lotosu są zgrzewane z lnianym pokrowcem - dzięki temu nie musisz się martwić o toksyczne pozostałości mające kontakt z Twoją skórą i bez problemu możesz masować gołe ciało na swojej macie lub poduszce.

Dzięki pięknemu wzornictwu, naturalnym i hipoalergicznym materiałom najwyższej jakości oraz potwierdzonym klinicznie korzyściom, Pranamat ECO to zestaw do masażu nr 1 na świecie!