LETNIA WYPRZEDAŻ JUŻ TU JEST
Najlepsze ceny w tym sezonie. Następna podobna oferta – tylko na prezenty świąteczne. Skorzystaj z tej okazji już teraz.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Z czego tworzymy Pranamat ECO?

Zaktualizowano: Jul 21, 2020
Z czego tworzymy Pranamat ECO?

Pranamat korzysta z najlepszych materiałów, jakie ma do zaoferowania natura.

Wszystkie produkty Pranamat ECO pokryte są naturalnym i trwałym lnem. Len, którego używamy w produkcji, jest pozyskiwany z odnawialnych surowców; zewnętrzny pokrowiec może mieć naturalny kolor lub być barwiony przyjaznymi dla środowiska barwnikami.

W naszych produktach znajdziesz także bawełnianą poszewkę. Bawełna, której używa produktów Pranamat ECO. Dzięki niej szybko i sprawnie zdejmiesz zewnętrzny pokrowiec, jeśli zajdzie taka potrzeba.

W macie Pranamat ECO wypełnieniem jest włókno kokosowe , które zapewnia odpowiednie wsparcie masowanego obszaru. Włókno kokosowe jest naturalnie odporne na kurz, pleśń i zapach. Materiał ten pochodzi z łupiny z orzecha kokosowego, przez co jest produktem nie tylko biodegradowalnym, ale również odnawialnym. Żadne drzewo nie cierpi w procesie gromadzenia włókna kokosowego, a dystrybutor, od którego nabywamy włókno kokosowe, może się poszczycić certyfikatami Oeko-Text® oraz GOTS.

Żaden zestaw Pranamat ECO nie byłby kompletny bez poduszki Pranamat. Łuska gryki, będąca jej wypełnieniem, ma wiele właściwości: jest odporna na zgniatanie, nie odkształca się i nie zbija. Co więcej, łuska gryki zachowuje możliwie najniższy poziom wilgotności, a zawarta w niej tanina ma właściwości przeciwzapalne oraz bakteriobójcze, przez co wystąpienie w niej pleśni czy grzybów jest znikome. Poduszkę z wypełnieniem łuski gryki można idealnie dostosować do naturalnych krzywizn ciała, takich jak głowa, odcinek szyjny lub lędźwiowy.

Handmade in Europe

Zestaw do masażu Pranamat ECO został poddany niezależnym testom OEKO-TEX®, które przeszedł wzorowo i otrzymał certyfikat OEKO-TEX® Standard 100. Oznacza to, że Pranamat ECO jest produktem wolnym od jakichkolwiek szkodliwych substancji, co oznacza, że jest bezpieczny dla Twojej skóry.

Korzystanie z najlepszych naturalnych materiałów ma jeszcze jedną zaletę. Twój zestaw do masażu Pranamat ECO jest trwały. Nie wierzymy w pozbywanie się rzeczy. Oferujemy 5-letnią gwarancję na każdy produkt Pranamat ECO. Istniejemy już od ponad 11 lat, a nasi pierwsi klienci nadal używają tego samego Pranamat ECO!