Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Zrobiliśmy to!

Zaktualizowano: Jul 28, 2020
Zrobiliśmy to!

Uważamy, że nie ma odpowiednich słów, aby wyrazić naszą wdzięczność za wszystkie otrzymane podziękowania - zarówno od naszych klientów i followersów, jak i od instytucji i innych organizacji zdrowotnych.

Filozofia naszej marki opiera się na etyce i ekologii, zawsze chętnie przyczyniamy się do niesienia pomocy potrzebującym. Dzięki Wam wszystkim możemy nadal czynić dobro, spoglądać w przyszłość z nadzieją i optymizmem.

Ostatni projekt Pranamat ECO nie był łatwym zadaniem, ale dzięki Waszej cierpliwości i bezwarunkowemu wsparciu udało nam się przekształcić część naszej produkcji na warsztat, służący wykonywaniu masek. Z uwagi na to, że w dużym stopniu skupiliśmy się na produkcji masek, musieliśmy spowolnić produkcję naszych pozostałych produktów. Było to jedno z naszych największych wyzwań, nie tylko ze względu na wysiłek fizyczny i ekonomiczny, jaki to przyniosło, ale także dlatego, że nigdy wcześniej tego nie robiliśmy i musieliśmy wszystko logistycznie zaplanować od A do Z. Zmiana w strukturze pracy pozwoliła nam przyjść z pomocą wielu ludziom na całym świecie, dlatego dziękujemy za Wasze wsparcie w tej inicjatywie.

Dziękujemy wszystkim za wspieranie Pranamat ECO i jego wartości!!