Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

NAŁADUJ SIĘ ENERGIĄ Z PRANAMAT ECO

W dzisiejszych czasach tempo życia jest bardzo szybkie. Często ciężko nawet wygospodarować kilka minut na odpoczynek i poświęcenie odrobiny czasu dla siebie i naszego zdrowia. Co zrobić, gdy nie masz siły, energii ani chęci do wykonywania podstawowych czynności? Dzięki masażowi z Pranamat ECO możesz odzyskać siły w bardzo krótkim czasie. Wystarczy 5 lub 10 minut masażu, aby wyeliminować zmęczenie i naładować się niezbędną energią na cały dzień. Od dziś możesz wypróbować tę naturalną, szybką i skuteczną metodę natychmiastowego odzyskania utraconych sił.

Korzyści płynące z masażu z Pranamat ECO:

  • Poprawia nastrój i ogólne samopoczucie;
  • Eliminuje zmęczenie;
  • Poprawia koncentrację;
  • Wzmacnia układ odpornościowy;
  • Gwarantuje wzrost energii;
  • Pozytywnie wpływa na jakość snu.

Sam zamiar dbania o siebie jest pierwszym krokiem na drodze do wyzdrowienia. Poświęcenie czasu dla siebie – skupienie energii na sobie – jest korzystne dla ciebie i twoich bliskich. Dziś jest pierwszy dzień reszty twojego życia.


15-30
min

PRODUKT DLA TWOJEGO CIAŁA, DUCHA I UMYSŁU

Wszyscy chcielibyśmy znaleźć sposób na odzyskanie siły w krótkim czasie, naładowanie się energią i świetne samopoczucie. Mata do masażu Pranamat ECO pozwala cieszyć się tym wszystkim w dowolnym czasie i miejscu. Wystarczy 5 lub 10 minut masażu rewitalizującego. Nie trzeba się umawiać na wizytę u masażysty lub nawet opuszczać własnego domu, aby otrzymać masaż. Pranamat ECO nadaje się nawet dla najbardziej zapracowanych osób. Zadbaj o to, by zawrotne tempo życia nie powstrzymywało Cię od dbania o zdrowie. Wybierz to, co najlepsze dla Ciebie i Twojego ciała!

KUP TERAZ

INSTRUKCJA KORZYSTANIA Z PRANAMAT ECO KROK PO KROKU

Masaż z Pranamat ECO może pomóc Ci odzyskać utraconą energię, poprawić samopoczucie i doświadczyć pozytywnych emocji. Pierwszych kilka minut z Pranamat ECO może być intensywnych, w szczególności dla nieprzyzwyczajonej skóry, jednak wkrótce pojawia się błogie uczucie odprężenia. Aby nie przegapić momentu rozpoczęcia głębokiego relaksu, nastaw budzik z przyjemną melodią. Wykonaj następujące instrukcje krok po kroku:

1. Lewa stopa (2-3 min)

2. Prawa stopa (2-3 min)

3. Obie stopy (1-2 min)

4. Każda dłoń (1-2 min)

5. Plecy (5-15 min)

PRANAMAT ECO: INFORMACJE PODSTAWOWE

Masaż za pomocą maty Pranamat ECO daje efekty podobne do masażu klasycznego. Sekret Pranamat ECO tkwi w elementach masujących, które dzięki ich miękkiemu ale jednocześnie intensywnemu naciskowi na skórę, mogą zapewnić wiele korzyści zdrowotnych. Regularny masaż łagodzi bóle kręgosłupa, eliminuje cellulit, redukuje napięcie wywołane stresem i bezsennością; dzięki Pranamat ECO poczujesz się wspaniale.

KUP TERAZ