Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Masaż: naturalny sposób na zredukowanie cellulitu

Cellulit jest spowodowany zmianami strukturalnymi w podskórnej warstwie tłuszczu i nie może zniknąć bez masowania warstw wewnętrznych. Cellulit może sprawić, że wielu z nas zmaga się z niską samooceną. Jeśli i Ty zmagasz się z tym problemem, z pewnością wypróbowałaś już wiele metod, aby pozbyć się cellulitu, jednak zapewne bez oczekiwanego efektu. Dlatego proponujemy Ci wypróbowanie Pranamat ECO. Dzięki regularnemu masażowi można zauważyć różnicę już po 30 dniach; Twoja skóra stanie się gładsza i bardziej elastyczna.

Masaż z Pranamat ECO:

 • Działa na głębszych warstwach skóry, pomagając wyeliminować cellulit;
 • Poprawia krążenie krwi;
 • Dostarcza skórze tlenu;
 • Pobudza krążenie limfatyczne;
 • Gwarantuje szybko widoczne efekty;
 • Trwa jedynie 10-15 minut;
 • Sprawia, że Twoja skóra jest gładka i elastyczna.
reduce cellulite

BADANIA KLINICZNE

Badania kliniczne przeprowadzone w 2014 roku dowiodły, że stosowanie Pranamat ECO znacznie zwiększa krążenie krwi i limfy. Na wykresie widać wzrost mikrokrążenia w dwóch grupach kobiet - w oparciu o ich przedział wiekowy - po pierwszej 20-minutowej sesji z użyciem Pranamat ECO. Poprzez równomiernie rozprowadzony ucisk elementów masujących, na ponad 5000 punktów na skórze, Pranamat ECO zwiększa przepływ krwi i limfy i dostarcza tlen do komórek skóry. Ten wzrost cyrkulacji przenosi ciepło do obszaru, stymulując eliminację toksyn i płynów nagromadzonych w obszarze problemowym.

Regularne sesje masażu minimalizują pojawianie się nierównej skóry, poprawiają jej koloryt i pozostawiają skórę gładką i elastyczną.


CHCĘ MÓJ PRANAMAT ECO

Naturalna metoda eliminująca cellulit

Masaż z Pranamat ECO jest skuteczną, naturalną metodą eliminowania cellulitu, z której możesz skorzystać bez wychodzenia z domu. Regularny masaż w obszarach problemowych (2-3 razy w tygodniu przez 10-15 minut) pomoże zmniejszyć objętość ud i przywrócić skórze gładkość i elastyczność w bardzo krótkim czasie. Poprawiając krążenie krwi i limfy, regularny masaż antycellulitowy pomaga leczyć cellulit bez potrzeby stosowania diety i ćwiczeń fizycznych.

Cellulit to nie tylko problem kosmetyczny spowodowany zmianami strukturalnymi w podskórnej warstwie tłuszczu, których nie można usunąć bez masowania wewnętrznych warstw. Komórki tłuszczowe kobiet są zamknięte w pionowych komórkach utworzonych przez włókna kolagenowe. Kiedy komórki wypełniają się grudkami tłuszczu, pełnymi toksyn, rozciąga się tkanka łączna, uniemożliwiając normalny obieg krwi i limfy.

Błędem jest myślenie, że przyczyny cellulitu są ograniczone tylko do złej diety i braku aktywności fizycznej. Żadna kobieta, nawet najzdrowsza, nie jest odporna na cellulit. Istnieje wiele przyczyn, które przyczyniają się do powstania pomarańczowej skórki:

 • Brak równowagi hormonalnej;
 • Ciągłe zmęczenie;
 • Zmienna jakość snu;
 • Czynniki genetyczne;
 • Tytoń i alkohol;
 • Szkodliwe środowisko.

Tylko 15 minut dziennie aby wyeliminować cellulit!

Wykonuj te proste ćwiczenia codziennie, a po 7 dniach zauważysz pierwsze efekty. Twoja skóra będzie bardziej gładka i elastyczna. Jeśli nie masz czasu na wykonanie całego programu, połóż matę terapeutyczną Pranamat ECO pod udami i pośladkami podczas oglądania filmu lub czytania książki.

Pozycja 1

Modeluje idealny kształt ud i pośladków.

Pozycja 2

Koryguje zewnętrzną powierzchnię ud.

Pozycja 3

Przyczynia się do stymulacji krążenia limfatycznego.

Pozycja 4

Umożliwia masaż, gdy nie ma czasu na cały program

Masaż z Pranamat ECO przywróci Twojej skórze gładkość i elastyczność

Martwisz się o swoją figurę? Czy zwykle nosisz workowate, bezkształtne ubrania? W lecie nie chcesz założyć bikini? Czas znów poczuć się piękną, a wszystko dzięki Pranamat ECO!

Spiczaste kwiaty lotosu, przytwierdzone do maty Pranamat ECO, działają delikatnie na głębokie warstwy skóry, poprawiając krążenie krwi i przyspieszając krążenie limfatyczne. Przepływ krwi do obszarów problemowych jest natychmiastowy. Poczujesz się lepiej już od pierwszego dnia użytkowania. Mata akupresurowa nie napina skóry, nie uszkadza naczyń krwionośnych, ale działa skutecznie i bezpiecznie. Pranamat ECO jest łatwy w użyciu.