LETNIA WYPRZEDAŻ JUŻ TU JEST
Najlepsze ceny w tym sezonie. Następna podobna oferta – tylko na prezenty świąteczne. Skorzystaj z tej okazji już teraz.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

ODSTRESUJ SIĘ Z PRANAMAT ECO

Dzięki masażowi szybko i skutecznie pozbędziesz się bólu w dolnej części pleców. Jest to całkowicie naturalna, bezpieczna i zdrowa metoda, która nie ma skutków ubocznych. Podczas regularnych sesji masażu znika ból w krzyżu, zmęczenie i napięcie, co umożliwia powrót do aktywnego stylu życia. Ból jest tylko symptomem. Zastosowanie środków przeciwbólowych zwykle łagodzi ból, ale nie eliminuje pierwotnej przyczyny. Masaż wpływa na cały organizm i eliminuje ból już od źródła jego pochodzenia.

Stres może objawiać się jako lęk, bezsenność, zmęczenie, drażliwość, depresja i utrata motywacji. Dla niektórych oznacza to również nadmierna rekompensata, nadmierna praca i osiągnięcie "wypalenia". Stres objawia się bólem ciała, napięciem w ciele mięśnie, a nawet choroby, które powodują większy stres i cierpienie.

Regularne stosowanie Pranamat ECO:

  • Pobudza produkcję endorfin, które wywołują uczucie euforii, spokoju i komfortu;
  • Endorfiny wiążą się z receptorami μ-opioidowymi w mózgu, blokując odczuwanie bólu fizycznego;
  • Wspomaga spokojny sen, główny czynnik w radzeniu sobie ze stresem;
  • Rozluźnia napięcie mięśniowe, które z czasem narasta;
  • Reguluje nastrój;
  • Pozwala ci poświęcić trochę czasu dla siebie.

Unikanie przyczyn stresu wydaje się być niemożliwe, ale możemy kontrolować, w jaki sposób na niego reagujemy. Masaż z Pranamat ECO dba o hart ducha i spokój, abyśmy mogli nieść pomoc innym, czy to w pracy, w domu, czy w naszej społeczności.

15-30
min

CZYM JEST PRANAMAT ECO?

Zestaw do masażu leczniczego Pranamat ECO działa zgodnie z zasadami refleksologii i akupresury. Łączy w unikalny biodesign zasady tradycyjnego masażu z mądrością starożytnej medycyny. Masaż przynosi różne korzyści dla twojego zdrowia, bez względu na wiek, kondycję fizyczną czy styl życia. Wystarczy położyć się na Pranamat ECO, aby czerpać z jego właściwości, które zostały udowodnione w badaniach klinicznych przeprowadzonych w Unii Europejskiej.

Jeśli bardzo szybko się męczysz, towarzyszą ci bóle pleców lub karku, chcesz zadbać o sylwetkę lub cierpisz z powodu stresu i bezsenności – potrzebujesz masażu rewitalizującego z Pranamat ECO. Każdy produkt Pranamat ECO jest szyty ręcznie i wykonany w 100% z ekologicznych materiałów najlepszej jakości: bawełny, włókna kokosowego, lnu.

Pranamat set

JAK DZIAŁA PRANAMAT ECO?

Pranamat ECO składa się z wielu kwiatów lotosu, o spiczastym kształcie, które poprzez wywierany nacisk na skórę aktywują punkty biologicznie aktywne, stymulują centralny układ nerwowy i poprawiają krążenie krwi i krążenie limfatyczne, przez co do organizmu dostarczany jest tlen i składniki odżywcze. Wzrost przepływu krwi pomaga zainicjować procesy rewitalizujące w organizmie. Głęboka relaksacja mięśni usuwa napięcie i skurcze, powodujące ból pleców i ból w odcinku szyjnym.

Podobnie jak w przypadku masażu klasycznego, Pranamat ECO wspomaga uwalnianie endorfin, znanych również jako „hormony szczęścia”, które mają naturalne działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, zmniejszają poziom stresu i lęku oraz wpływają na poczucie zadowolenia, wewnętrzny spokój i bezpieczeństwo. Sesja masażu z Pranamat ECO sprawi, że doświadczysz szczęścia i odpoczynku.


KUP TERAZ