LETNIA WYPRZEDAŻ JUŻ TU JEST
Najlepsze ceny w tym sezonie. Następna podobna oferta – tylko na prezenty świąteczne. Skorzystaj z tej okazji już teraz.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Mata do akupresury Pranamat ECO i tańsze alternatywy

Zdarza się, że otrzymujemy od Was pytanie: jaka jest różnica między Pranamat ECO a tańszymi produktami tego typu. Chcemy rzucić trochę światła na ten temat i udowodnić, że wyższe ceny towarów przez nas oferowanych mają swoje poparcie w ich jakości, materiałach i sposobach produkcji.

Kiedy przyjrzysz się bliżej, dotkniesz, położysz się na jednym i na drugim, zwrócisz uwagę na sposób i kraj produkcji towarów, zrozumiesz dlaczego tak zawzięcie wzbraniamy się przed stwierdzeniem, że wszystkie produkty są takie same. Nie są. Dlatego poniżej prezentujemy małe porównanie.

Pranamat ECO i tańsze maty do akupresury

Wypełnienie

Pranamat ECO używa możliwie najbardziej ekologicznych materiałów w produkcji. Są one nie tylko lepsze dla naszej planety, ale również dla naszego ciała.


Wypełnieniem maty Pranamat ECO jest włókno kokosowe. Jest to jeden z najbardziej naturalnych i bezpiecznych materiałów. Włókno kokosowe pochodzi z łupiny z orzecha kokosowego, przez co jest produktem nie tylko biodegradowalnym, ale również odnawialnym. Żadne drzewo nie cierpi w procesie gromadzenia włókna kokosowego, ponieważ włókno, używane w produkcji Pranamat ECO, jest produktem ubocznym, który pozostaje po przetworzeniu kokosa na produkt spożywczy.

Sam materiał jest znany z tego, że nie pochłania zapachów, nie gromadzi kurzu, jest przyjazny alergikom i nie odkształca się wraz z upływem czasu. Jednym z najważniejszych funkcji, jakie spełnia włókno kokosowe jest zapewnienie równomiernego wsparcia na całym masowanym obszarze; dzięki temu, że włókno kokosowe nie ugina się pod ciężarem cięższych części ciała, elementy masujące stymulują cały masowany obszar z taką samą intensywnością, a masaż z Pranamat ECO przynosi maksimum korzyści.

Włókno kokosowe

100% len

Łuski gryki

Wypełnieniem poduszki Pranamat ECO są łuski gryki - podobnie jak włókno kokosowe, jest to naturalny, biodegradowalny materiał.

Łuski gryki mają wiele właściwości: są odporne na zgniatanie, nie odkształcają się i nie zbijają. Poduszkę z wypełnieniem łuski gryki można idealnie dostosować do naturalnych krzywizn ciała, takich jak głowa, odcinek szyjny lub lędźwiowy. Co więcej, łuska gryki zachowuje możliwie najniższy poziom wilgotności, a zawarta w niej tanina ma właściwości przeciwzapalne oraz bakteriobójcze, przez co wystąpienie w niej pleśni czy grzybów jest znikome.

Kwiaty lotosu a inne elementy masujące

Kwiaty lotosu, które są elementami masującymi produktów Pranamat ECO nie są dziełem przypadku, lecz wynikiem długotrwałej pracy nad produktem, który zapewni maksimum korzyści zdrowotnych. 

Jeszcze zanim finalny produkt Pranamat ECO został dopuszczony do sprzedaży, elementy masujące były obiektem badań. W efekcie zarówno zagęszczenie “igiełek”, ich długość i ostrość są wynikiem tych badań, a design kwiatów lotosu został przez nas opatentowany. Plastik HIPS, z którego wykonane są elementy masujące, podobnie jak każdy inny materiał, z którego stworzony jest Pranamat ECO, posiada certyfikat Oeko-Tex®. Dzięki temu wiesz, że ten produkt w całości jest stworzony z materiałów wolnych od substancji chemicznych, co oznacza, że bezpiecznie możesz go używać na nagą skórę.

Czy jakakolwiek inna firma może się tym poszczycić?

Etyczna produkcja

Produkcja w UE

Wewnętrzna metka ze składem

W odróżnieniu od innych firm, jesteśmy nie tylko sprzedawcą - jesteśmy przede wszystkim producentem - dokładnie znamy nasz produkt i wiemy jak wygląda każda faza jego tworzenia, ponieważ jesteśmy obecni na każdym etapie produkcji. Nie zlecamy żadnych etapów produkcji firmom spoza Unii Europejskiej - dzięki temu możemy zagwarantować etyczność produkcji oraz zmniejszać nasz ślad węglowy. 

Nie ma dla nas nic ważniejszego niż ludzie i ich zdrowie, dlatego też produkcja Pranamat ECO ma miejsce in-house, w Rydze, na Łotwie, a nasi pracownicy pracują w godnych warunkach i za godne wynagrodzenie.

FIlozofia ECO

Jesteśmy ECO nie tylko z nazwy. Rozwiązania ekologiczne towarzyszą nam na co dzień i stale wprowadzamy zmiany, dążące do bycia firmą przyjazną środowisku.

Ekologiczne rozwiązania zostały wdrożone nie tylko przy procesach produkcji. Zadbaliśmy o nie nawet w najmniejszych detalach:

  • Karton, w który pakujemy zamówienia oraz dołączone do nich instrukcje obsługi są stworzone z papieru z recyklingu - nie chcemy ścinać drzew aby je tworzyć.
  • Do produkcji Pranamat ECO wykorzystujemy zieloną energię, pochodzącą z odnawialnych źródeł.
  • Len dociera do nas na dużych rolkach, w odpowiednim rozmiarze, dzięki czemu podczas tworzenia naszych flagowych produktów, nie pozostają niepotrzebne ścinki materiału.
  • W biurze korzystamy z długopisów i ołówków stworzonych z materiałów z recyklingu.
  • Jako firma, angażujemy się w różnego rodzaju kampanie - np. we wrześniu 2021 wzięliśmy udział w akcji Sprzątania Świata i wspólnie posprzątaliśmy Rygę (zobacz fotorelację TUTAJ).
Akcja Sprzątania Świata w wykonaniu firmy Pranamat ECO

Akcja Sprzątania Świata w wykonaniu Pranamat ECO

Wierzymy, że społeczność klientów i użytkowników Pranamat ECO tak jak my dba o przyszłość naszej planety i dlatego nie oferujemy produktu, który powstałby możliwie najtańszym kosztem, nie licząc się z tym, że jego produkcja zanieczyszcza planetę. Wybierając Pranamat, nasi klienci nie tylko decydują się na trwały i dobry jakościowo produkt, ale także przyczyniają się do rozwoju naszych wartości: ekologia, zdrowy styl życia oraz pomoc innym.

Inni już dostrzegli różnice

Nie jesteś jedyną osobą, która zastanawia się czy różnica faktycznie jest dostrzegalna. My to wiemy, ale najbardziej nas cieszy, że nasi klienci również tę różnice zauważają. 

Przeczytaj, co mają do powiedzenia osoby, które zdecydowały się porównać Pranamat ECO z tańszymi matami do akupresury.

Te, jak i wiele innych recenzji i komentarzy porównawczych jest dostępnych w naszej grupie PRANAMAT POLSKA FORUM. Dołącz i przeczytaj dyskusje na wiele interesujących (i często kontrowersyjnych) tematów. 

Podsumowanie

To, co na pierwszy rzut oka może się wydawać podobne, wcale takie nie jest. Pranamat ECO to lider wśród mat i zestawów do akupresury. Nie idziemy na kompromis w kwestii tego, co dotyka skóry naszych klientów, a wysokiej jakości ekologiczne materiały i etyczna, europejska produkcja, niosą za sobą wyższą cenę. 

W ciągu ponad 12 lat istnienia, zyskaliśmy zaufanie ponad miliona klientów z całego świata i setki pozytywnych recenzji naszych klientów. Przeczytaj je TUTAJ.

Pamiętaj, że każdy produkt Pranamat ECO posiada 30 dni okresu testowego i 5 lat gwarancji - tak bardzo jesteśmy pewni jego działania i jakości.

Pranamat ECO + PranaPillow Turquoise & Turquoise
zł1178
zł943
Pranamat ECO + PranaPillow Violet & Violet
zł1178
zł943
Pranamat ECO + PranaPillow Orange & Orange
zł1178
zł943
Pranamat ECO + PranaPillow Natural & Turquoise
zł1178
zł943
Pranamat ECO + PranaPillow Natural & Violet
zł1178
zł943
Pranamat ECO + PranaPillow Natural & Orange
zł1178
zł943
Pranamat ECO + PranaPillow Dark Rose
zł1296
zł1037
Pranamat ECO + PranaPillow Dark Red
zł1296
zł1037
Pranamat ECO + PranaPillow Pink pearl
zł1296
zł1037
Pranamat ECO + PranaPillow Green Edition
zł1296
zł1037
Pranamat ECO + PranaPillow Black Edition
zł1296
zł1037
Kolor: Black edition

Powiązane posty

image-bg

Skąd się wziął Pranamat ECO?

Mata i poduszka do akupresury. Mata do masażu. Mata i poduszka z kolcami. Jak jeszcze zdarza Ci się nazywać Pranamat ECO? Dowiedz się czym jest najczęściej wyszukiwana mata w Google!
Czytaj więcej
image-bg

Nie może Cię zabraknąć w grupie Pranamat Polska Forum

Jaka jest najfajniejsza grupa pod słońcem? Pranamat Polska Forum! Konkursy z nagrodami, specjalne rabaty dla członków, dostęp do produktów z edycji limitowanej i wiele, wiele więcej.
Czytaj więcej
image-bg

Co klienci mówią o Pranamat ECO?

Dlaczego opinie klientów są ważne? Komu bardziej na nich zależy? Jak najłatwiej wyszukiwać opinii o Pranamat ECO na naszej stronie internetowej? Przeczytaj ten post i dowiedz się więcej!
Czytaj więcej