Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Naturalna pomoc dla osób cierpiących na fibromialgię

Czym jest fibromialgia?

Fibromialgia to przewlekła choroba charakteryzująca się bólem mięśniowo-szkieletowym w całym ciele, zmęczeniem, zaburzeniami snu i lękiem lub depresją. Zazwyczaj ból jest zlokalizowany w stawach, mięśniach i więzadłach.

Kobieta leżąca na Pranamat ECO. Fioletowa wstążka fibromialgii w rogu zdjęcia.

Przyczyny fibromialgii

Dotychczas nieznana była specyficzna przyczyna pochodzenia fibromialgii, ale zaobserwowano jej związek z genetyką, zaburzeniami ośrodkowego układu nerwowego i zaburzeniami hormonalnymi, a także stresem fizycznym i psychicznym.

Fibromialgia - objawy

Główne objawy związane z fibromialgią to:

  • Ogólny ból
  • Sztywność ciała
  • Mrowienie lub pieczenie w różnych obszarach
  • Chroniczne zmęczenie
  • Problemy ze snem
  • Niepokój lub depresja
  • Zmęczenie

Fibromialgia - co pomaga?

Fibromialgia jest bardzo trudna do zdiagnozowania, dlatego zalecamy konsultację ze specjalistą. Obecnie nie ma lekarstwa na fibromialgię, chociaż istnieją różne zabiegi, takie jak masaż, rozciąganie lub ćwiczenia, które pomagają złagodzić objawy związane z chorobą. Skuteczne leczenie fibromialgii powinno być połączeniem zdrowej diety, suplementów, ćwiczeń fizycznych i przyjmowania hormonów tarczycy lub stymulacji i regulacji funkcji produkcyjnych tego hormonu. Ta ostatnia opcja jest niewątpliwie najlepsza, ponieważ wykazano, że przyjmowanie hormonów nie ma takiej samej skuteczności.

Pranamat ECO narzędziem w walce z fibromialgia

Stosowanie masażu Pranamat ECO może szybko i naturalnie złagodzić objawy związane z fibromialgią. Najszybszym efektem jest drastyczna redukcja bólu poprzez głębokie rozluźnienie mięśni i emisję silnej dawki endorfin. Ból ulega znacznemu zmniejszeniu w pierwszych dwóch tygodniach stosowania, po czym zmniejsza się stopniowo. Inne, stałe efekty to poprawa snu i nastroju oraz wzrost witalności.

Ból pleców

Problemy ze snem

Zmeczenie

Ból w nogach

Ból głowy

Ból w lędźwiach

Fibromialgia - leczenie

Co więcej, badania nad Pranamat ECO pokazały, że masaż jest silnym regulatorem hormonalnym i przyspieszaczem metabolizmu. Te dwa czynniki są konieczne, aby skutecznie leczyć fibromialgię. Regularne sesje na Pranamat ECO mogą zatem skutecznie poprawić jakość życia osób, które zmagają się z tą chorobą. Wzrost ilości endorfin jest źródłem stymulacji i regulacji produkcji hormonów tarczycy.

Przyspieszenie metabolizmu jest weryfikowane w każdej sesji poprzez wzrost częstości skurczów serca, pobudzenie krążenia krwi i zwiększenie witalności.

Zdecydowanie zaleca się wypróbowanie Pranamat ECO przez 30 dni bez żadnego ryzyka u osób, u których zdiagnozowano fibromialgię. Regularny masaż Pranamat ECO jest zdrowym nawykiem, łatwym do włączenia do rutyny; poprawia jakość życia i zapewnia dobre samopoczucie, którego potrzebujesz. Jeśli masaże będą wykonywane codziennie, szybko zauważysz ogromną poprawę.

Jak Pranamat ECO pomógł na fibromialgię?

Sylwia

Witam serdecznie. Należę do grupy fibro-wojowników. Codziennie zmagam się z bólem, zmęczeniem, brakiem snui setkami innymi objawów fibromialgii. Od ponad miesiąca używam dziennie do 30 min "kwiatowej " maty lotosu z Pranamat do masażu. Już po kilku minutach czuje odprężenie, znika napięcie i stres zgromadzony w ciągu dnia. Po takim masażu mam wrażenie jakbym dostała zastrzyk energii, czuję się odprezona i zrelaksowana. Jeszcze jedna rzecz chciałbym dodać moje bóle migrenowe zredukowały się do 30% może nie jest to spektakularny wynik pomyślą niektóre osoby, ale jeśli na 7 dni masz 6 dni bóle głowy, to efekt jest. Wierzę że to się zmieni. Mate Pranamat polecam gorąco. Życzę miłego dnia.

[Czytaj więcej…]

Angela Martinez Cansino

Przed zakupem Pranamat ECO zasięgnęłam wielu informacji, ponieważ nie jest to tani produkt. Ostatecznie podjęłam decyzję o zakupie ponieważ procent pozytywnych opinii tego produktu był bardzo wysoki i lubię produkty eko. Używam go od miesiąca i jestem zachwycona. Cierpię na fibromialgię od lat, a wykonując masaż na Pranamat ECO codziennie dostrzegam jego efekty. Co więcej, jest świetny w rozluźnianiu codziennych napięć. Ostatnio zaczęłam też zauważać efekty na swojej skórze, w obszarach występowania cellulitu - skóra stała się gładsza i bardziej stonowana. W 100% godny polecenia, dziękuję Pranamat ECO. 

[Czytaj więcej…]

Arceli ML

Mam 55 lat i cierpię na fibromialgię, chroniczne zmęczenie, przepukliny krążka międzykręgowego odcinka szyjnego kręgosłupa, kupiłam kompletny zestaw Pranamat, ponieważ wszystkie leki, które mi do tej pory przepisano, nie zlikwidowały bólu. Muszę powiedzieć, że od pierwszego dnia zauważyłam jak moje ciało się odpręża, a ból traci na swojej intensywności. Mam zestaw już od miesięcy i nie mogę przeżyć ani jednego dnia bez położenia się na Pranamat, miałam zapalenie ścięgna rzepki i zaczęłam stosować na to matę. Według diagnozy moje ścięgno mięśnia nadgrzebieniowego nie jest już tak skurczone. Kładę się na Pranamat dowolnym obszarem ciała, w którym odczuwam ból i będę to robiła codziennie. Muszę powiedzieć, że dla mnie to najlepsza inwestycja, jaką kiedykolwiek zrobiłam. Nie musisz mi wierzyć, po prostu sprawdź to sam/sama.

[Czytaj więcej…]

Karol Garcia Hernandez

Dla mnie Pranamat jest ulgą, to najlepsza definicja. Moja siostra, która ma fibromialgię, używa go każdego dnia i poprawiła dzięki temu jakość swojego życia. Teraz bóle, które przynosi jej choroba nie są już tak silne. Mata sprawia, że może teraz prowadzić bardziej normalne życie. W moim przypadku mata sprawdza się na ból spowodowany ostrogami stóp, które niosą za sobą bóle kręgosłupa, ponieważ nie mogę chodzić prawidłowo. Jest dla mnie jak ręka świętego. Polecam ją bez wątpienia. Cena produktu rzeczywiście jest dość wysoka i czasami może to powodować wątpliwości - spróbować czy nie. Jednak prawda jest taka, że warto. Ile kosztuje Twoje zdrowie?

[Czytaj więcej…]

Neka Rovi

Mam dwie przepukliny szyjne, uszkodzony nerw, migreny i fibromialgię. Kupiłam Pranamant i od razu zamówiłam też inny produkt żeby wiedzieć czy działają tak samo, jednak nic z tych rzeczy. Ten drugi produkt nie przynosi żadnego uczucia spokoju, nawet kiedy kładę się na podłodze. Natomiast w przypadku Pranamat potrzebuję pewnego czasu żeby się zaadaptować, na samym początku przynosiła mi ból ponieważ cierpię na fibromialgię, jednak bardzo szybko się do niej przyzwyczaiłam, medytuję kiedy na niej leżę. W dni, kiedy odczuwam duży ból kładę się na niej i jak tylko wracam z siłowni (ponieważ potrzebuję wzmocnienia), pomaga mi z “kuleczkami”, które przynoszę po 3 godzinach treningu i rehabilitacji. Co więcej, zmieniłam też moją rutynę żywieniową i jestem bardzo zadowolona bo skróciłam fizjoterapię. 

[Czytaj więcej…]

*Wyniki badań klinicznych
**Zgodnie z opinią klientów

Przetestuj przez 30 dni!

Każdy zakup Pranamat ECO ma 30 dni okresu testowego. Dzięki temu możesz wypróbować produkt i sprawdzić, czy Tobie również pomaga na dolegliwości związane z fibromialgią.

Jeżeli efekty nie sprostają Twoim oczekiwaniom - po prostu zwróć produkt, a my zwrócimy Ci pieniądze za jego zakup.

Pranamat ECO + PranaPillow Turquoise & Turquoise
zł1178
zł1178
Pranamat ECO + PranaPillow Violet & Violet
zł1178
zł1178
Pranamat ECO + PranaPillow Orange & Orange
zł1178
zł1178
Pranamat ECO + PranaPillow Natural & Turquoise
zł1178
zł1178
Pranamat ECO + PranaPillow Natural & Violet
zł1178
zł1178
Pranamat ECO + PranaPillow Natural & Orange
zł1178
zł1178
Pranamat ECO + PranaPillow Dark Rose
zł1296
zł1296
Pranamat ECO + PranaPillow Dark Red
zł1296
zł1296
Pranamat ECO + PranaPillow Pink pearl
zł1296
zł1296
Pranamat ECO + PranaPillow Green Edition
zł1296
zł1296
Pranamat ECO + PranaPillow Black Edition
zł1296
zł1296
Kolor: Black edition

Powiązane posty

image-bg

Mata do masażu Pranamat ECO złagodzi ból pleców

Ból pleców dotyka już 80% Polaków! Z tym przykrym schorzeniem coraz częściej spotykają się też młodzi ludzie. Zobacz jak mata do akupresury Pranamat ECO w naturalny sposób pomoże Ci złagodzić ból pleców.
Czytaj więcej
image-bg

Naturalna ulga w bólach głowy i migrenach

Ból sam w sobie nie jest chorobą, ale oznaką, że coś jest nie tak z naszym ciałem. Bóle głowy mogą być spowodowane pogorszeniem jakości snu, stresem i nieodpowiednią dietą i mają ogromny wpływ na nasze życie, zmniejszając jego jakość.
Czytaj więcej
image-bg

Masaż na Pranamat ECO zapewni Ci głęboki i mocny sen

Sesja masażu z Pranamat ECO pomoże złagodzić stres i niepokój, co ułatwi zasypianie i poprawi jakość snu.
Czytaj więcej
image-bg

Mata do akupresury naturalnym sposobem na bóle menstruacyjne

Już wieki temu stosowano akupunkturę i akupresurę w oparciu o starożytne zasady leczenia różnych dolegliwości. Z tych tradycji czerpie też mata do masażu Pranamat ECO.
Czytaj więcej