LETNIA WYPRZEDAŻ JUŻ TU JEST
Najlepsze ceny w tym sezonie. Następna podobna oferta – tylko na prezenty świąteczne. Skorzystaj z tej okazji już teraz.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Mata do akupresury a przeciwwskazania

Jedynym z najczęściej pojawiających się pytań, w przypadku klientów Pranamat ECO, jest: czy mata do akupresury ma jakieś przeciwwskazania?

Zdjęcie przedstawia matę do akupresury Pranamat ECO, mini matę i poduszkę do akupresury Pranamat ECO.

Przeciwwskazania

Jedną z najważniejszych zasad, którymi kierujemy się w firmie Pranamat ECO, jest zasada, aby działać na korzyść zdrowia naszych klientów, a nie na jego szkodę. W myśl tej zasady powstała lista przeciwwskazań przy stosowaniu maty do akupresury.

Bardzo często otrzymujemy zapytania, od osób zainteresowanych produktami Pranamat ECO, czy mata do masażu jest bezpieczna w użyciu w przypadku konkretnego schorzenia / choroby, z którą się zmagają.

W takim przypadku, jeśli dana choroba lub schorzenie nie znajduje się na naszej liście przeciwwskazań, jednak my nie jesteśmy pewni odpowiedzi (zazwyczaj jest to spowodowane tym, że nie ma do tej pory badań klinicznych dotyczących używania maty do akupresury przy konkretnej dolegliwości) - zawsze odsyłamy taką osobę na konsultacje z lekarzem. Wierzymy, że opinia osoby, która zna przebieg i historię choroby naszego klienta, jest w tym przypadku najistotniejsza i decydująca. 

Mata do akupresury a masaż w ciąży

Jednym z najczęściej pojawiających się zapytań jest: czy z maty do akupresury można korzystać w ciąży?

Prawda jest taka, że ciąża nie jest “twardym” i “bezwzględnym” przeciwwskazaniem, aczkolwiek z uwagi na to, że nie ma dostępnych badań klinicznych na ten temat, my sugerujemy wstrzymać się od masażu akupresurowego na czas trwania ciąży.

Wychodzimy z założenia, że masaże kobiet w ciąży powinny być wykonywane przez profesjonalistów (osoby, które specjalizują się w masażu kobiet ciężarnych), z dostosowaną intensywnością masażu, wykonywaną na podstawie badań od lekarza prowadzącego.

Pranamat ECO będzie dla Ciebie niezbędnym narzędziem, kiedy Twoje dziecko przyjdzie na świat. Mamy uwielbiają codzienny masaż, który pozwoli im się zregenerować w krótkim czasie, doda im energii, a także poprawi jakość skóry (np. brzucha po ciąży).

Pamiętaj - Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jeżeli nie masz pewności, skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Powiązane posty

image-bg

Mata do masażu Pranamat ECO złagodzi ból pleców

Ból pleców dotyka już 80% Polaków! Z tym przykrym schorzeniem coraz częściej spotykają się też młodzi ludzie. Zobacz jak mata do akupresury Pranamat ECO w naturalny sposób pomoże Ci złagodzić ból pleców.
Czytaj więcej
image-bg

Masaż na Pranamat ECO zapewni Ci głęboki i mocny sen

Sesja masażu z Pranamat ECO pomoże złagodzić stres i niepokój, co ułatwi zasypianie i poprawi jakość snu.
Czytaj więcej
image-bg

Naturalna ulga w bólach głowy i migrenach

Ból sam w sobie nie jest chorobą, ale oznaką, że coś jest nie tak z naszym ciałem. Bóle głowy mogą być spowodowane pogorszeniem jakości snu, stresem i nieodpowiednią dietą i mają ogromny wpływ na nasze życie, zmniejszając jego jakość.
Czytaj więcej
image-bg

Mata do akupresury naturalnym sposobem na bóle menstruacyjne

Już wieki temu stosowano akupunkturę i akupresurę w oparciu o starożytne zasady leczenia różnych dolegliwości. Z tych tradycji czerpie też mata do masażu Pranamat ECO.
Czytaj więcej
image-bg

Co klienci mówią o Pranamat ECO?

Dlaczego opinie klientów są ważne? Komu bardziej na nich zależy? Jak najłatwiej wyszukiwać opinii o Pranamat ECO na naszej stronie internetowej? Przeczytaj ten post i dowiedz się więcej!
Czytaj więcej