Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

JAK UJĘDRNIĆ SKÓRĘ Z PRANAMAT ECO

ZABIEGI ANTYCELLULITOWE „NIE DZIAŁAJĄ”

Prawdopodobnie słyszałaś już o kremach na cellulit, szczotkowaniu na sucho, ekstrakcie z pestek winogron, zabiegach laserem, terapii falą akustyczną i masie innych sposobów na walkę z cellulitem, którymi atakują Cię reklamy. Po trzydziestce większość z nas poddaje się jednak w nierównej walce z cellulitem i akceptuje fakt, że komórki tłuszczowe zostaną pod skórą na dłużej. Wszędzie widzimy ostrożne sformułowania takie jak „może pomóc ujędrnić skórę”. Nie ma natychmiastowych i trwałych środków na cellulit. Możemy jednak uzyskać widoczną redukcję „skórki pomarańczowej”, pracując nad krążeniem krwi i podskórną tkanką łączną.

MIT:

PRAWIDŁOWA WAGA + ZDROWA DIETA = JĘDRNA I ELASTYCZNA SKÓRA

Rozwiejmy kilka powszechnych mitów na temat cellulitu. Zdrowe kobiety i mężczyźni w każdym wieku mogą mieć cellulit. Przyrost masy ciała nie jest tu kluczowym czynnikiem - mają go nawet supermodelki. Moglibyśmy pomyśleć, że mamy cellulit, ponieważ skóra traci elastyczność wraz z wiekiem… to także nie jest prawdą; większość z nas miała widoczny cellulit jako dzieci. Nie jest to spowodowane nadmiarem komórek tłuszczowych - nie możemy po prostu schudnąć i sprawić, że nasza skóra będzie idealnie gładka! Przestań obliczać procent tkanki tłuszczowej. Aby uzyskać efekt gładkiej skóry, musimy wyjść poza zdrową dietę i odchudzanie.

JAK POWSTAJE CELLULIT: CZYM ON WŁAŚCIWIE JEST?

Wszyscy to znamy – wgłębienia i wybrzuszenia w strukturze skóry. Miejscami szczególnie narażonymi na cellulit są uda, pośladki i brzuch. Niestety, uczy się nas, że pojawienie się cellulitu jest niepożądane, mimo że to całkowicie normalne! Czym jest więc cellulit? Wszyscy wiemy, że nasze ciała składają się z kości, mięśni, nerwów, żył i skóry – ale co spaja to wszystko? Od czubków palców po głowę, nasze ciało jest połączone rozległą siecią powięzi - pasm tkanki łącznej.

Powięź ma niesamowite właściwości, ale dla uproszczenia pomyślmy o niej jak o siatce (jak torba pomarańczy), która rozciąga się na leżące pod skórą komórki mięśniowe i tłuszczowe. Kiedy siatka staje się napięta lub sztywna, komórki pod spodem wybrzuszają się pomiędzy włóknistymi pasmami, nadając skórze grudkowaty wygląd i pojawia się cellulit. Jeżeli mamy duży nadmiar tkanki tłuszczowej, nierówna powierzchnia jest większa, ale nie jest to bezpośrednią przyczyną cellulitu.


POKOCHAJ SWOJĄ SKÓRĘ

Jesteś piękna taka jaka jesteś. Cellulit jest czymś naturalnym, normalnym i również pięknym. Nie ma medycznego powodu, aby „leczyć cellulit”. Jednak nasze badania pokazują, że ten sam rodzaj masażu, którego używamy, aby poprawić elastyczność skóry, przynosi znaczące korzyści dla zdrowia - szczególnie masaż powięzi, który wpływa na odczuwanie bólu i układ nerwowy. Kochaj więc swoje ciało i czytaj dalej, aby odkryć oszałamiające połączenie między tkanką łączną a dobrym samopoczuciem całego ciała.

POWIĘŹ - TYLKO TKANKA ŁĄCZNA POD SKÓRĄ?

Zdrowa powięź jest rozciągliwa, elastyczna, gładka i nawilżona. To tkanka łączna znajdująca się pod naszą skórą, która łączy nasze kości, skórę, tłuszcz i nerwy. Ale powięź to coś więcej niż tylko zestaw „pasm łączących”. To organ – największy organ w organizmie. Jest ściśle powiązany z układem nerwowym, zdrowiem psychicznym i naszym odczuwaniem bólu. Dopiero w ostatnich latach zaczęliśmy w pełni doceniać rolę powięzi – nie tylko w kontekście cellulitu – ale także w ogólnym znaczeniu dla naszego zdrowia. Być może słyszałaś o Ashley Black – niesamowitej kobiecie i matce, która zmagała się z silnym chronicznym bólem. Edukowała się w zakresie masażu powięzi i udało jej się uwolnić od bólu, a przy okazji uświadomiła sobie, że to najlepszy sposób na uzyskanie gładszej i bardziej elastycznej skóry.

W JAKI SPOSÓB MASAŻ PRANAMAT ECO® ODBUDOWUJE POWIĘŹ?

Możemy poprawiać jędrność skóry poprzez pracę nad pasmami tkanki łącznej. Powięź może stać się stwardniała i sztywna - zalega w jednym miejscu, zamiast ślizgać się po tkance znajdującej się pod nią. Efektem jest nie tylko nierówna, wybrzuszona skóra, ale także obciążenie układu nerwowego, prowadzące do zwiększonego uczucia stresu i bólu. Stosując codziennie masaż z Pranamat ECO®, możemy zadbać o obszary, w których występuje cellulit. Masaż zwiększa przepływ krwi do powięzi, dostarczając jej składników odżywczych i tlenu. W razie potrzeby możemy delikatnie rozciągnąć i złagodzić twarde pasma powięzi. Możemy jednocześnie celować w wiele punktów nacisku, aby uwolnić zesztywniałą powięź. W ten sposób możesz ujędrnić skórę za pomocą regularnego masażu z Pranamat ECO®. Ale co ważniejsze, pomoże Ci to przywrócić ogólne poczucie zdrowia i szczęścia.

30-MINUTOWA POPRAWA
JĘDRNOŚCI SKÓRY Z PRANAMAT ECO®
Pranamat ECO® istnieje na rynku od piętnastu lat. W tym czasie często słyszeliśmy od naszych klientów, że masaż dobrze wpływa na skórę. Na początku byliśmy trochę zdziwieni, można powiedzieć, że to „efekt uboczny” masażu. Ale teraz wiemy, że istnieje wiele zdrowotnych powodów, dla których warto ujędrniać skórę poprzez pielęgnację powięzi. Tak więc przedstawiamy Twój nowy, 30-minutowy, wygodny rytuał, który można połączyć np. z oglądaniem telewizji lub czytaniem.
step 1
KROK PIERWSZY:

GŁĘBOKI MASAŻ UD I POŚLADKÓW

step 2
KROK DRUGI:

JĘDRNA SKÓRA NA BIODACH

step 3
KROK TRZECI:

PRZYWRÓCENIE KRĄŻENIA KRWI DO WEWNĘTRZNEJ CZĘŚCI UD

step 4
KROK CZWARTY:

TKANKA PODSKÓRNA W OKOLICY BRZUCHA

NASZE WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ CI ZNACZNIE POPRAWIĆ WYGLĄD SKÓRY
Cellulit rozwija się wskutek zmian powięzi podskórnej. Na powięź mogą mieć negatywny wpływ urazy, stany zapalne, siedzący tryb życia, stres, wiek i zła postawa. Masaż z Pranamat ECO® może pomóc przywrócić, odżywić i rozluźnić powięź, umożliwiając powrót do naturalnego, gładkiego kształtu. Redukcja masy ciała również może być w tym pomocna, dlatego zawsze dobrze jest zadbać o zdrową i zbilansowaną dietę. Nie ma innego natychmiastowego rozwiązania niż operacyjne usunięcie cellulitu, jednak wiele osób uważa, że ​​efekt po zabiegu nie jest długotrwały.
  • ZACHOWAJ REGULARNOŚĆ:
    Stosuj ten 30-minutowy rytuał codziennie przez co najmniej 30 dni. Elementy masujące wywierają nacisk i rozluźniają tkankę podskórną, zmieniając kształt skóry od środka. To wymaga czasu!
  • CO NAJMNIEJ PIĘĆ MINUT NA KAŻDY OBSZAR:
    Twoje ciało potrzebuje co najmniej pięciu minut, aby zapewnić dodatkowy dopływ krwi do ud, pośladków lub brzucha. Masaż głęboko odżywia i dotlenia powięź.
  • OKAŻ SOBIE CZUŁOŚĆ:
    Kochać swoje ciało oznacza dobrze się nim opiekować. A Twoja powięź nie jest wyjątkiem. Zrozum jednak, że cellulit jest zjawiskiem normalnym - mają go także mężczyżni, a nawet dzieci. Jesteś piękna.