15. urodziny Pranamat ECO
Ostatnia szansa! Do -25%
  • Dni
  • godzin
  • min
  • sek
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

ECO rozwiązania

Zaktualizowano: Jul 22, 2020
ECO rozwiązania

Filozofia zero waste jest bardzo bliska naszemu sercu, dlatego też dążymy do tego, by nie zostawiać po sobie niepotrzebnego śladu. W 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Powered by Green, świadczący o tym, że energia, z której korzystamy pochodzi z odnawialnych źródeł, takich jak: wiatr, woda czy biomasa. Co więcej, przez to, że produkcja naszych towarów na miejsce wyłącznie w Europie, a materiały użyte w produkcji pochodzą wyłącznie od europejskich dostawców, ograniczamy nasz ślad węglowy.

Papier z recyklingu w instrukcji

W minionych latach wprowadziliśmy małe udoskonalenia, które sprawiły, że z każdym krokiem stajemy się bardziej ECO: m.in. usunęliśmy plastikowe okienko z pudełka, w które zapakowany jest Twój Pranamat ECO - to opakowanie jest teraz w 100% biodegradowalne i wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. W 2019 roku wprowadziliśmy nową instrukcję obsługi, która - podobnie jak kartony - pochodzi z papieru z recyklingu.

Papier z recyklingu w instrukcji

W codziennej pracy również korzystamy z eko-rozwiązań: posługujemy się długopisami i ołówkami pochodzącymi z materiałów z recyklingu, segregujemy śmieci, a do biura dojeżdżamy głównie rowerami lub komunikacją miejską.

Papier z recyklingu w instrukcji