LETNIA WYPRZEDAŻ JUŻ TU JEST
Najlepsze ceny w tym sezonie. Następna podobna oferta – tylko na prezenty świąteczne. Skorzystaj z tej okazji już teraz.
Obserwuj nas

Twój koszyk jest pusty

Dodaj coś, co mnie uszczęśliwi :)

Kup teraz
Subtotal:
Zniżka:
Karta podarunkowa:
Suma całkowita:

Ekspresowe metody płatności

3D secure
Mastercard
VISA
STRIPE
Dotpay
Paysera
ClearPAY
PayPal

Pranamat ECO a tańsze zamienniki

Zaktualizowano: Jul 26, 2018
Pranamat ECO a tańsze zamienniki

Piszemy o tym, co sprawia, że ​​Pranamat ECO jest tak wyjątkowy i dlaczego wybieramy włókno kokosowe jako podstawę maty, zamiast tańszej gumy piankowej, używanej w imitacjach naszego produktu.

- Przede wszystkim włókno kokosowe jest odporne na zapachy i osadzanie się kurzu. Pranamat ECO ma świeży, naturalny zapach, a wypełniacz z włókna kokosowego nie zmienia koloru z upływem czasu.

Tymczasem guma z pianki imitującej matę zatrzymuje kurz i pochłania wszelkie możliwe zapachy. Może to powodować komplikacje oddechowe i wzmagać reakcje alergiczne. Jest ukrytym wrogiem każdego gospodarstwa domowego.

- Po drugie, włókno kokosowe zapewnia doskonałe wsparcie i rozkład masy ciała. Jest najgrubszym, najsztywniejszym i najbardziej odpornym ze wszystkich komercyjnych włókien naturalnych.

Guma piankowa jest znacznie słabsza, podatna na odkształcenia i może wymagać wymiany w krótkim czasie. Pranamat ECO będzie Ci służyć przez lata.

- Po trzecie, w przeciwieństwie do taniej pianki, włókno kokosowe Pranamat ECO to ekologiczny materiał, w 100% podlegający recyklingowi i biodegradacji. Oznacza to mniej energii zużywanej na produkcję oraz mniej zanieczyszczeń.

Ponieważ nie idziemy na ustępstwa w przypadku tego, co wchodzi w kontakt z Twoim ciałem, wybór włókna kokosowego jest oczywisty. Pomaga płatkom lotosu wywierać niezbędny, stały nacisk w miejscu, w którym boli, bez względu na to, ile razy go użyjesz, przez wiele lat. Pasuje idealnie do Twojego eko-stylu życia, dbając o Twoje dobre samopoczucie każdego dnia.